Maksājumi

Kļūdas / ieteikumi Atvērt visus

Iepazīsties ar biežāk uzdotajiem jautājumiem Pirms sūti mums ziņojumu, apskaties biežāk uzdotos jautājumus, iespējams, ka šeit atradīsi atbildi uz savējo.

Atbilde:
Saskaņā ar šiem noteikumiem Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Draugiem”, PVN reģ.nr. LV40003737497, reģ.nr. LV40003737497, juridiskā adrese Ziedleju iela 1, Mārupes novads nodrošina informācijas sabiedrības pakalpojumus interneta portālā www.draugiem.lv.
- Lai saņemtu izvēlēto pakalpojumu, portāla Lietotājs veic tā apmaksu saskaņā ar katra pakalpojuma noteikto cenu, kas norādīta iekļaujot visus nodokļu maksājumus, apmaksai izvēloties vienu no pakalpojuma apmaksas veidiem.
- Uz visiem portālā piedāvātajiem informācijas sabiedrības pakalpojumiem attiecas noteikumi par distances līgumu. Lietotājam nav tiesību izmanot atteikuma tiesības, saistībā ar pakalpojumu lietošanas raksturu, kas padara atteikuma tiesību izmantošanu par nerealizējamu. Pakalpojuma aprakstam portālā ir informatīva nozīme. Pakalpojuma pasūtīšana nozīmē portāla Lietotāja neatsaucamas piekrišanas sniegšanu informācijas sabiedrības pakalpojumu distances līguma izpildes uzsākšanai.
- Šie noteikumi, kopā ar citu Lietotāju sadaļā „Pakalpojumi” noradīto informāciju uzskatāmi par Pušu savstarpēji noslēgtā informācijas sabiedrības pakalpojuma distances līguma noteikumiem, kas netiek glabāti, bet, kuri ir pieejami informatīvā formā pirms pakalpojuma iegādes Portāla, Lietotāju sadaļā „Draugiem.lv pakalpojumi”.
- Noteikumi, ir saistoši un ievērojami kopā ar portāla lietošanas noteikumiem un šādā redakcijā stājas spēkā ar brīdi, kad Lietotājs ir veicis pasūtījumu un ir spēkā līdz brīdim, kad beidzas konkrētā pakalpojuma darbības termiņš.

Vai ieguvi atbildi uz uzdoto jautājumu?


Atbilde:
Saskaņā ar draugiem.lv lietošanas noteikumiem,profila pamatinformācijā ir jānorāda vārds un uzvārds. Šis ierobežojums- bez maksas mainīt profila informāciju var 3 reizes, izveidots,lai ierobežotu nekorektu lietotāju aktivitāti, kuri mainīja vārdus un uzvārdus.

Vai ieguvi atbildi uz uzdoto jautājumu?


Atbilde:
Tādas situācijas rodas, ja esi kļūdijies, sastādot pakalpojuma apmaksas kodu, tādā veidā apmaksājot pakalpojumu citam.
Esi uzmanīgāks!

Vai ieguvi atbildi uz uzdoto jautājumu?


Atbilde:
Maciņš ir ērtākais veids kā maksāt par draugiem.lv pakalpojumiem. Atbrīvo savu mobilā telefona rēķinu no tēriņiem, papildini maciņu un iepērcies ērtāk visā draugiem.lv teritorijā.
Maciņa papildināšana ir tikpat vienkārša kā naudas izņemšanas bankomātā. Derēs gan parasta norēķinu karte, gan interneta banka, gan Tavs PayPal konts.
Nauda maciņā glabāsies līdz to iztērēsi. Arī, ja kaut ko pirksi pēc gada vai desmit, Tavs maciņš joprojām būs Tev pieejams.

Vai ieguvi atbildi uz uzdoto jautājumu?


Atbilde:
SMS norēķini no Anglijas un Īrijas  vairs nav pieejami. Sadarbības līgums beidzās un mums neizdevās vienoties par jaunu līgumu.
Turpmākiem norēķiniem izmantojiet draugiem.lv maciņu:
http://www.draugiem.lv/services/?tab=about

Vai ieguvi atbildi uz uzdoto jautājumu?


Atbilde:
Atsevišķos gadījumos - serveru, interneta pieslēguma, īsziņu apstrādes centra vai mobilo operatoru problēmu dēļ - pakalpojums var netikt aktivizēts. Lūdzu ziņojiet mums par savu problēmu ar maksas pakalpojumiem un mēs to izskatīsim.

Vai ieguvi atbildi uz uzdoto jautājumu?


Atbilde:
To var redzēt ielogojoties profilā, lapas kreisajā, augšējā pusē - "Tavā maciņā:....".

Vai ieguvi atbildi uz uzdoto jautājumu?


Atbilde:
Portāla apakšējā daļā izvēlies sadaļu "Pakalpojumi", tad izvēlies Automātiskie maksājumi un vari atteikties no tiem maksājumiem, kurus nevēlies.

Vai ieguvi atbildi uz uzdoto jautājumu?


Atbilde:
Maciņa papildinājumu draugam Tu vari uzdāvināt sadaļā Draugiem.lv pakalpojumi, izvēlies Dāvināt un ieraksti drauga vārdu.
Kā arī konkrētā drauga profilā zem bildes ir sadaļa Nosūtīt dāvanu, tad izvēlies no dāvanām - Pakalpojumi un vari uzdāvināt: Albūmiņus, Profila statistiku, Emocijas un Dāvanas.

Vai ieguvi atbildi uz uzdoto jautājumu?


Atbilde:
Ja uz telefonu esi saņēmis reģistrācijas kodu, tas nozīmē, ka ar tā palīdzību vari piereģistrēt telefona numuru savā profilā.
Ja telefona numurs ir reģistrēts portālā, tad turpmāk pakalpojumu iegādi varēsi veikt, spiežot pogu " Pirkt" .
Reģistrācijas kods jāievada sadaļā "Mans profils" -> "Profila iestatījumi" ->" Mainīt tālruņa numuru".

Saņemot reģistrācijas kodu, netiek veikta pakalpojuma apmaksa.


Vai ieguvi atbildi uz uzdoto jautājumu?


Atbilde:
Šādās situācijās maciņš nepapildinās automātiski. Lai mēs varētu to izdarīt manuāli un pārbaudīt vai nauda ir saņemta, lūdzu, atsūti maksājuma uzdevumu uz mūsu e-pastu draugiem@draugiem.lv.
Lai papildinātu profila maciņu, katru reizi no sava profila ir jāveido jauns maksājums un tam katru reizi izveidojās cits maksājuma numurs.

Vai ieguvi atbildi uz uzdoto jautājumu?