Tops

Kļūdas / ieteikumi Atvērt visus

Iepazīsties ar biežāk uzdotajiem jautājumiem Pirms sūti mums ziņojumu, apskaties biežāk uzdotos jautājumus, iespējams, ka šeit atradīsi atbildi uz savējo.

Atbilde:
Katrā TOP kategorijā Tu vari pievienot ne vairāk kā 5 bildes. Dzēšot bildi un pievienojot citu, balsojums sākas no jauna.
TOP balsojums atkārtojas katru nedēļu. TOP uzvarētāji tiek paziņoti katru pirmdienu un balsojums sākas no jauna. Jaunajā balsojumā piedalās arī visas iepriekšējā TOP pievienotās bildes.
Viena bilde TOPā var atrasties ne vairāk kā 4 nedēļas. Pēc tam tā tiek automātiski dzēsta.
Ja bilde neatbilst TOP kategorijai, mēs to dzēšam.

Vai ieguvi atbildi uz uzdoto jautājumu?


Atbilde:
- Magnēti ir iespēja pacelt savu Topā esošo  bildi pie jaunākajām TOPā.
- Tev ir iespēja iegādāties pakalpojumu "TOP statistika +magnēti", kas ir TOP abonements 30 dienām - komplektā TOP statistika un 5 magnēti nedēļā (5 iespēja pacelt savu bildi pie jaunākajām).
- Magnētus nevar nopirkt atsevišķi un tie nesummējas - arī, ja tos neiztērēsi, nedēļas sākumā Tev būs 5 magnēti.


Vai ieguvi atbildi uz uzdoto jautājumu?


Atbilde:
Visbiežāk bilde no TOP tiek dzēsta, ja tā neatbilst kategorijai atbilstošajiem noteikumiem:

Vīrieši/ Sievietes – ja Tava bilde der kā profila bilde, tad tā der arī TOP. Uz šo kategoriju attiecas tie paši noteikumi, kas uz profila bildēm.

Bērni – bērnu bildēm vienīgais ierobežojums ir tas, ka bildes galvenajam varonim jābūt vismaz vienam bērnam. Mēs ieteiktu neievietot bērnu plikos foto, tos labāk atstājiet savam ģimenes albumam.

Dzīvnieki – Neliec šeit savu vai drauga bildi, arī, ja jūties kā īsts dzīvnieks vai uzskati savu draugu par tādu. Kategorija ir paredzēta suņu, kaķu, zirgu, čūsku u.t.t. bildēm. Dzīvniekam (vēlams dzīvam) bildē jābūt galvenajam objektam. Ņem vērā, ka šīs bildes redz arī bērni, tāpēc rūpīgi izvērtē vai viņiem šīs bildes nebūs traumējošas!

Ainava – dabas vai pilsētvides skats. Kalnu kores, klinšu kraujas, upju krāces, pļavu paklāji, mākoņu gubeņi, pilsētas džungļi... Ainava ir fons, kas iznācis priekšplānā. Bez portretiem.

Vai ieguvi atbildi uz uzdoto jautājumu?


Atbilde:
To ir iespējams izdarīt  sadaļā  "Tops" -> "Mana statistika", kur zem bildēm ir redzama opcija "Dzēst". 

Vai ieguvi atbildi uz uzdoto jautājumu?


Atbilde:
Atverot Topā sadaļu "Labākās bildes", pārliecinies vai "filtrā"esi izvēlējies pareizās kategorijas ( valsts/pilsēta, vecums). 

Vai ieguvi atbildi uz uzdoto jautājumu?