Spēles

Draugiem.lv pases spraudnis priekš Wordpress

Ja jūsu blogs vai mājaslapa darbojas ar Wordpress sistēmu, tad draugiem.lv pases ieviešana ir pavisam vienkārša, izmantojot gatavu Wordpress spraudni.

Spraudni uzinstalēt iespējams, izmantojot Wordpress iebūvēto spraudņu meklēšanas un instalēšanas funkciju (Wordpress administrācijas panelis -> Plugins -> Add new), meklējot pēc teksta draugiem pase.

Ja servera uzstādījumi liedz šādu instalēšanas metodi, iespējams doties uz https://wordpress.org/extend/plugins/draugiem-pase/ , kur iespējams lejupielādēt spraudni, lai pēc tam veiktu instalāciju manuāli.

Kad spraudnis instalēts, nepieciešams draugiem.lv izstrādātāju sadaļā izveidot jaunu draugiem.lv pases aplikāciju.

Pēc aplikācijas izveidošanas jūs iegūsiet tās ID un API atslēgu, kas jāievada spraudņa konfigurācijas logā (Wordpress administrācijas panelis -> Settings -> Draugiem pase). Turpat iespējams arī nomainīt vairākus citus uzstādījumus.

Kad spraudnis ir instalēts un nokonfigurēts, lietotājiem ir iespējams reģistrēties un pievienot komentārus, izmantojot savus draugiem.lv reģistrācijas datus. Blakus viņu veiktajiem komentāriem būs redzami viņu draugiem.lv profila attēli un lietotāja vārdi.

img/wordpress.png