Teksta reklāmas

  Izdevīgākā reklāma internetā!

  Precīza auditorija + maksa sākot no € 0.12 par unikālajiem klikšķiem.


  Pamācības
  • Veido un kontrolē reklāmu pats

   Reklāmu vari veidot un uzturēt no sava Draugiem.lv profila. Tev būs 24/7 kontrole pār savas reklāmas saturu, izvēlēto auditoriju, atspoguļošanas laiku u.c.
  • Maksā par potenciālajiem klientiem

   Investīcijas notiek par reālu viena lietotāja klikšķi. To, kāda samaksa ir par vienu lietotāja klikšķi vari apskatīt šeit. Tev ir iespēja pašam izvēlēties dienas maksimālo klikšķu skaitu, kā arī periodu, kurā reklāma būs aktīva. Šādi precīzi vari izrēķināt nepieciešamās investīcijas un potenciālo klientu daudzumu, kas tiks aizvesti uz reklāmā norādīto adresi.
  • Auditorijas segmentēšana

   Lai reklāma būtu efektīva – izvēlies precīzu mērķa grupu. Teksta reklāmu vari segmentēt pēc pazīmēm: vecums, dzimums, dzīves vieta, intereses (lapas, gurpas, kam lietotājs seko). Atceries, jo precīzāk izvēlēsies auditoriju, kam rādīt reklāmu, jo lielāka iespēja, ka nauda, ko samaksāsi par vienu lietotāja klikšķi, nesīs peļņu Tavam uzņēmumam.
  • Statistika par rezultātiem

   Iegūtā statistika Tev palīdzēs analizēt potenciālos klientus, kā arī ieinteresēto auditoriju. Ja reklāmas kārto mapēs, tad vari analizēt arī visu teksta reklāmu rezultātus vienas mapes ietvaros. Tas ļaus apskatīties šķērsgriezumā rezultātus konkrētā laika periodā.

  Auditorijas kalkulators

  Nepieciešamības gadījumā, vari kartē izvēlēties vēlamo auditorijas atrašanās radiusu.

  Mēnesī aktīvie lietotāji skaitu...

  Mēneša ekspozīcijas sākuma lapā: skaitu...
  Biežāk uzdotie jautājumi