Biznesa lapas

Par reklāmām un izdevīgākiem piedāvājumiem
sazinies ar draugiem.lv reklāmas nodaļu,


Mūsu klienti atzīst, ka biznesa lapas ir veiksmīgākais Draugiem.lv rīks, kurā iespējams ērti un ātri nodot vēlamo informāciju par konkrētu uzņēmumu un produktu. Tajā pašā laikā, veidojot lojālu potenciālo, kā arī esošo klientu loku un datubāzi, ar kuru iespējams komunicēt 24/7. Parādi saviem klientiem, ka Tavs uzņēmums viņiem ir vajadzīgs!


Kāpēc izvēlēties biznesa lapu?


  • PAR TAVU UZŅĒMUMU UZZINĀS - Draugiem.lv ir viens no aktīvākajiem portāliem Latvijā, tāpēc, ja Tavs uzņēmums aktīvi uztur un pilnveido savu biznesa lapu, Tavu uzņēmumu atradīs arī populārākajā meklētājprogrammā Google, meklējot preces, pasākumus vai pakalpojumus. Un, protams, arī Draugiem.lv, kuru aktīvi izmanto aptuveni 1 miljons lietotāju.
  • DIVVIRZIENA KOMUNIKĀCIJA - Piesaistot lapai jaunus lietotājus, Tu vari vienā vietā aptvert ne vien jaunus un esošus potenciālus klientus, bet arī aktīvi ar viņiem komuicēt un saņemt atgriezenisko saiti.
  • IZDEVĪGI - šis ir lielisks variants uzņēmumiem, kuriem nav savas mājaslapas, jo mūsdienās mājaslapa ir daļa no veiksmīgas uzņēmējdarbības, savukārt tiem, kam jau ir mājaslapa, biznesa lapa ir iespēja veidot ciešāku saikni ar saviem klientiem un piesaistīt jaunus.
  • KONSULTANTU ATBALSTS - mēs zinām visu, kā rīkojoties ar biznesa lapas un Draugiem.lv reklāmas iespējām vari piesaistīt vairāk sekotājus. Tāpēc labprāt dalīsimies savās zināšanās ar Tevi, sazinies ar mums!

Kā izskatās biznesa lapa?

Spilva Narvesen Interneta veikals 220.lv

Apskati draugiem.lv skaistākās biznesa lapas