Reklāmas pakalpojumi

Biznesa lapas
Papildini vai izmanto Biznesa lapu kā savu mājas lapu. Ieekonomē naudu, piesaisti jaunus sekotājus un sazinies ar esošajiem un potenciālajiem klientiem ātri, ērti un efektīvi. Neaizmirsti par atpakaļsaikni, ko iegūsi no lietotājiem!
Teksta reklāmas
Reklāmas risinājums, kas ļauj atlasīt un uzrunāt precīzu auditoriju un maksāt tikai par reklāmas atvēršanas reizēm - klikšķiem. Efektīvi, precīzi un izdevīgi – pārliecinieties paši.
Izceltais runā
Labākais rīks, kā popularizēt savu draugiem lapas saturu un reizē arī piesaistīt jaunus sekotājus!
Reklāmas vēstules
Uzrunā savus sekotājus efektīvi. Nosūti tiem personisku vēstuli ar Tevis vēlamo informāciju. Atlasi nepieciešamo auditoriju, un nosūti individuālu piedāvājumu.
Reklāmas baneri
Tas ir rekāmas veids, kā tu vislabāk vari parādīt vizuāli savu piedāvājumu/produktu, tādējādi uzreiz piesaistot mērķa auditorijas uzmanību un veicinot atpazīstamību.
Dienas jautājums
Tu vari uzrunāt tūkstošiem savu potenciālo klientu un nodrošināt uzņēmuma vai piedāvājuma atpazīstamību, kā arī izzināt savus klientus turpmākai veiksmīgai uzņēmējdarbībai.
Aptaujas
Ja vēlies pilnveidot un attīstīt savu uzņēmumu un pakalpojumus, izmanto plašo Draugiem.lv lietotāju loku, lai Tu rastu atbildes uz sev stratēģiski svarīgiem jautājumiem. Izveidot aptauju Draugiem.lv nozīmē kārtīgi nomērīt pirms griešanas!
Mobilā platforma
Reklāmas veids, kas lietotājiem parādīs to, ka uzņēmums ir moderns un seko līdzi jaunākajām lietotāju aktivitāšu tendencēm. Sniegs iespēju piesaistīt jaunus potenciālos klientus, kas izmanto mūsdienu tehnoloģijas.
Re-targetings
Tev palīdzēs portālā draugiem.lv sasniegt auditoriju, kas apmeklējuši Tavu mājas lapu. Tādējādi ar reklāmu uzrunājot lietotājus, kas jau bijuši ieinteresēti Tavā pakalpojumā/precē.
Projekti
Reklāmas projekti ir aplikācijas ar mērķi pievērst jau daudz lielāku uzmanību tavai lapai un zīmolam. Noteikti sasniegsi daudz apmeklētāju un palielināsi sekotāju skaitu, un tas viss tikai veicina tava produkta/pakalpojuma atpazīstamību.