Darbs

Ieteikt

Klientu attiecību speciālists/-e (Customer success manager)

DeskTime ir Latvijā radīta automātiskās darba laika un produktivitātes uzskaites programmatūra, kas palīdz analizēt un uzlabot gan komandas, gan individuālo darba efektivitāti. Uzņēmums dibināts 2011. gadā kā viens no pirmajiem Draugiem Group starptautiskajiem projektiem. Par šo Latvijā izveidoto programmu regulāri raksta arī starptautiskie mediji, tostarp “Forbes”, “The Washington Post”, “Mashable”, “Business Insider” un citi. Šobrīd mūsu pakalpojumus izmanto visā pasaulē, padarot DeskTime par vienu no straujāk augošajiem Draugiem Group uzņēmumiem, tāpēc meklējam komandas papildinājumu un aicinām darbā kolēģi: klientu attiecību speciālistu/-i.

Darbs DeskTime noris dinamiskā un starptautiskā vidē. Tā ir iespēja iepazīt globālā tirgus specifiku, līdzdarboties projektu izstrādē un iegūt plašas zināšanas par SaaS jeb programmatūras kā pakalpojuma jomu. Tavs darbs ikdienā paies draudzīgā kolektīvā un būs saistīts ar informatīvā un tehniskā atbalsta sniegšanu biznesa klientiem no visas pasaules ciešā sadarbībā ar izstrādes un pārdošanas speciālistiem. Darbs maiņās ar slīdošo grafiku.

Tavi pienākumi:

  • Veidot uzticamas biznesa attiecības ar klientiem
  • Veicināt klientu apmierinātību un ilgtermiņa lojalitāti produktam
  • Nodrošināt informatīvo atbalstu, kā arī apmācības DeskTime esošajiem un jaunajiem klientiem
  • Sniegt profesionālu, ātru un laipnu atbalstu, vadoties pēc uzņēmuma noteiktajām kvalitātes prasībām
  • Uzkrāt un analizēt klientu atsauksmes un ieteikumus
  • Uzlabot klientu lietošanas pieredzi un apmierinātību ar uzņēmuma piedāvāto servisu, izglītojot klientus par produkta pielietojumu;
  • Apzināt klientus par produkta lietošanas paradumiem un nākotnes plāniem
  • Demo un informatīvā atbalsta zvanu vadīšana lietotājiem, izmantojot klientam ērtāko saziņas kanālu un pielāgojot savu darba laiku dažādām laika zonām
  • Klientu iepazīstināšana ar jaunām un esošām produkta funkcijām
  • Aktīvs produkta pārdošanas un pārdošanas vecināšanas (upselling) darbs

    Prasības, ko sagaidām:

    • Augstas komunikācijas prasmes, spēja rast kopīgu valodu ar dažādu tautību un kultūru pārstāvjiem;
    • Vēlme un prieks aktīvi palīdzēt un rūpēties par klientu labsajūtu
    • Labi attīstīta kritiskā un analītiskā domāšana
    • Interese un ieinteresētība produkta attīstībā
    • Iepriekšēja darba pieredze klientu apkalpošanā (pieredze darbā B2B sektorā vai kā klientu attiecību speciālistam/ei tiks uzskatīta par priekšrocību)
    • Teicamas angļu un latviešu valodas zināšanas mutvārdos un rakstos. Spāņu, portugāļu, vācu, franču vai hindi valodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību
    • Spēja strādāt patstāvīgi un ātri reaģēt stresa un neierastās situācijās
    • Prasme rīkoties ar datoru, dažādām saziņas programmām un citām sistēmām
    • Pamata zināšanas darbā ar Microsoft Excel vai līdzīgām datu analītikas programmām

    Darba vide un rīki:

    • Nodrošinām visu nepieciešamo darba tehniku
    • Iekšējā saziņā lietojam G-Suite un Slack
    • Projektu vadībai izmantojam Jira
    • Informācijas pārvaldībai izmantojam Confluence, Figma
    • Zvaniem ar klientiem izvēlamies Zoom, Meet, Skype, WhatsApp, bet plānojam tos Calendly
    • Ir pašu izstrādāts CRM, kā arī izmantojam Zendesk CRM

    Mēs piedāvājam:

      • Ikmēneša atalgojumu no EUR 1900,- līdz EUR 2000,- bruto
      • Mūsdienīgu biroju Rīgā, Ojāra Vācieša 6B, kā arī iespēju strādāt miksēti (attālināti/klātienē)
      • 35h darba nedēļu (vasaras periodā piektdienas ir saīsinātas par 2h)
      • Iespēju izvēlēties darbam nepieciešamo tehniku un platformu (Linux, Mac vai Windows)
      • Apmaksātas pusdienas birojā
      • Apmaksātu labumu karti tēriņiem ārpus biroja
      • Bezmaksas autostāvvietu pie biroja
      • Premium klases veselības apdrošināšanas polisi, visas sociālās garantijas
      • Līdzfinansējumu sportam
      • Apmaksātu dzimšanas dienas brīvdienu
      • Apmaksātas dienas fiziskās un mentālās veselības atjaunošanai
      • Iespēju pilnveidot zināšanas apmaksātās konferencēs un semināros
      • Jautrus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas
      • Esam dažādībai atvērta un iekļaujoša darba vieta 💚

      Gaidīsim Tavu CV!

      SIA DeskTime (Reģ. nr. 40203168348)