Darbs

Ieteikt

Produkta vadītājs/-a

Mapon - Draugiem Group uzņēmums, ir viens no Ziemeļeiropas vadošajiem B2B autoparku pārvaldības un izsekošanas risinājumu piegādātājiem. Uzņēmumam ir vairāk nekā 30 000 klientu un plašs partneru tīkls Norvēģijā, Dānijā, Beļģijā, Horvātijā, Polijā, Lietuvā un Ukrainā, un birojos Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Dānijā, un Spānijā strādā vairāk nekā 200 profesionāļu.

Kā uzņēmums nemitīgi augam un turpinām iekarot pasaules tirgu, tāpēc meklējam spēcīgu komandas papildinājumu – Produkta vadītāju. Tu un Tava komanda strādās pie Mapon pakalpojumu izstrādes un uzlabošanas - klientu “onboarding” un pašapkalpošanas, saziņas un brīdinājumiem, tiešsaistes kartes attīstīšanas, kas ir visbiežāk izmantotā sadaļa mūsu risinājumā un dažāda veida pamata procesiem kas nodrošina efektīvāku darbu autoparka pārvaldītājiem.
Kolēģi darbu vērtē kā dinamisku, interesantu un ar iespēju pilnveidot sevi profesionāli. Īpaši novērtē to, ka risinājumus radām paši - no idejas līdz realizācijai.

Tavi pienākumi:

  • definēt produkta redzējumu, stratēģiju un izstrādes plānu atbilstoši uzņēmuma mērķiem un uzdevumiem
  • veikt tirgus pētījumus, analizēt klientu vajadzības un apkopot atsauksmes, lai identificētu jaunas produktu iespējas un uzlabojumus
  • definēt produkta prasības, lietotāju stāstus (user stories) un pieņemšanas kritērijus (acceptance criteria)
  • vadīt produktu attīstības procesu no koncepcijas līdz piegādei lietotājiem, nodrošinot savlaicīgu piegādi un augstu kvalitāti
  • uzraudzīt produkta veiktspēju, analizēt metrikas un apkopot atziņas, lai pieņemtu lēmumus, pamatojoties uz datiem
  • sekot līdzi nozares tendencēm, konkurentiem un jaunākajām tehnoloģijām
  • spēja un vēlme sastrādāties ar citām komandām - dizains, mārketings, klientu atbalsts, pārdošana

No tevis sagaidām:

  • iepriekšēju pieredzi Produkta vadītāja amatā
  • vēlama augstākā izglītība datorzinātnēs, inženierzinātnēs, biznesā vai saistītā jomā
  • teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas (abas ir darba valodas)
  • spēju pieņemt pamatotus lēmumus un sasniegt rezultātus
  • iedziļināšanos klientu vēlmēs un izaicinājumos, lai piedāvātu risinājumus
  • spēju strādāt ar datiem, tos analizēt un pieņemt lēmumus, kas paātrina biznesa izaugsmi
  • pašorganizētību, analītisku, uz detaļām un mērķi orientētu personību.

Par priekšrocību tiks uzskatīta:

  • Padziļinātas zināšanas un pieredze lietotāju pieredzes (UX) optimizācijā un procesu efektivitātes uzlabošanā
  • Pieredze klientu ceļa funeļa analīzē un optimizācijā, lai veicinātu konversiju un lietotāju iesaisti
  • Pieredze darbā ar SaaS vai B2B produktu

Mēs piedāvājam:

  • Atalgojumu sākot no 3000 EUR pirms nodokļu nomaksas (darba samaksa atkarīga no zināšanām un pieredzes)
  • individualizētus darbinieku labumus, no kuriem vari izvēlēties sev noderīgāko, piemēram, veselības apdrošināšanas polisi, sporta papildprogrammu, darba devēja veiktas iemaksas tavā 3. pensiju līmenī, papildus brīvdienas, ieskaitot tavu dzimšanas dienu, un garantēti - apmaksātas pusdienas mūsu birojā
  • finansiālu atbalstu tavai profesionālajai izaugsmei
  • strādāt attālināti vai mūsu mājīgajā birojā

Gaidīsim Tavu CV un īpaši pārdomātu motivācijas vēstuli, kurā pamato savu atbilstību vakancei!

AS Mapon (reģ.nr. 40003800531)