Ieteikt

Noliktavas darbinieks/-ce

Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto/video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem e-komercijas uzņēmumiem.

Kopš Printful dibināšanas 2013. gadā esam izauguši par starptautisku 1800 cilvēku komandu un izpildījuši 30 miljonus pasūtījumu. Mūsu mērķi ir lieli, tādēļ meklējam kolēģus – noliktavas darbiniekus, kuri vēlas pievienoties mūsu enerģiskajai un strauji augošajai komandai!

Mēs piedāvājam:

  • mēnešalgu 920 eiro bruto
  • visas sociālās garantijas
  • siltas, veselīgas bezmaksas pusdienas
  • kafiju, tēju un ūdeni darba vietā
  • apmaksātas atpūtas pauzes
  • veselības apdrošināšanas polisi, kas ietver masāžas un 50% atlaidi zobārstniecībai
  • sporta kluba abonementu
  • dzimšanas dienas brīvdienu
  • draudzīgu un profesionālu kolektīvu

Darba vieta: Lidostas parks (Mārupe)

Darba laiks:

  • rīta maiņa 7.00–15.30
  • vakara maiņa 15.00–23.30

Tavi pienākumi:

  • veikt kravu izkraušanu, pārbaudi un uzskaiti
  • uzturēt noliktavu uzņēmuma standartiem atbilstošā kārtībā
  • strādāt ar noliktavas iekārtām (palešu ratiem, elektropacēlāju, elektroiekrāvēju)
  • reģistrēt produktus noliktavas uzskaites sistēmā

Prasības:

  • fiziskā izturība
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta
  • pieredze darbā ar noliktavas tehniku un datoru
  • iespēja strādāt maiņu darbu
  • labas angļu valodas zināšanas

Printful nodrošina vienlīdzīgas iespējas ikvienam. Mēs atbalstām dažādību un iekļaujošu darba vidi, un kandidātus(-es) izvērtējam, balstoties vienīgi uz sasniegumiem, kvalifikācijām un darba pieredzi.

Ja esi gatavs(-a) pieņemt šo izaicinājumu, sūti mums savu CV!

Esi ieinteresēts(-a), bet šķiet, ka šis nav tavs lauciņš? Iesaki vakanci draugiem un ieskaties citos Printful darba piedāvājumos

AS Printful Latvia (Reģ. Nr. 40203050078)