Ieteikt

Produkta attīstības speciālists/-e (Product Owner)

DeskTime ir Latvijā radīta automātiskās darba laika un produktivitātes uzskaites programmatūra, kas palīdz analizēt un uzlabot gan komandas, gan individuālo darba efektivitāti. Uzņēmums dibināts 2011. gadā kā viens no pirmajiem Draugiem Group starptautiskajiem projektiem. Par šo Latvijā izveidoto programmu rakstījuši arī starptautiskie mediji, tostarp “Forbes”, “The Washington Post”, “Mashable”, “Business Insider” un citi. Šobrīd mūsu pakalpojumus izmanto vairāk nekā 400 tūkstoši lietotāju visā pasaulē, padarot DeskTime par vienu no straujāk augošajiem Draugiem Group uzņēmumiem, tāpēc meklējam komandas papildinājumu un aicinām darbā kolēģi: produkta attīstības speciālistu/i (product owner)!

Darbs DeskTime noris dinamiskā un starptautiskā vidē. Tā ir iespēja iepazīt globālā tirgus specifiku, piedalīties produkta izstrādē un iegūt plašas zināšanas par SaaS jeb programmatūras kā pakalpojuma jomu. Tavs darbs ikdienā paies kā daļai no DeskTime biznesa komandas un būs saistīts ar produkta analīzi un attīstības plānošanu. Tas ietvers gan DeskTime funkciju pielietojamības un lietotāju paradumu analīzi un testus, gan produkta tehnisko attīstību un tirgus tendenču izpēti. Tu ikdienā strādāsi ciešā sadarbībā ar mārketinga, dizaina/UX un IT projektu vadības komandām, kā arī sadarbosies ar klientu atbalsta un pārdošanas speciālistiem.

Tavi pienākumi:

  • ilgtermiņa un īstermiņa produkta attīstības stratēģijas plānošana;
  • esošo produkta funkciju analīze;
  • esošo produkta funkciju attīstīšana;
  • jaunu produkta funkciju izvērtēšana un plānošana;
  • tirgus un produkta lietotāju izpēte;
  • konkurentu izpēte tirgū;
  • lietotāju analīze un ar to saistītie testi;
  • produkta un biznesa prasību dokumentācijas veidošana.

Prasības, ko sagaidām:

  • praktiska pieredze IT projektu vai produktu vadībā;
  • praktiska pieredze datu analīzē;
  • spēcīgas praktiskas zināšanas darbā ar Google Analytics (GA);
  • praktiskas zināšanas lietotāju pieredzes analīzē/testos (UX);
  • ļoti labas komunikācijas prasmes;
  • vēlme mācīties un apgūt jaunas zināšanas SaaS biznesa nozarē un programmatūru izstrādē;
  • augsta atbildības sajūta, pašdisciplīna, plānošanas un analīzes prasmes;
  • spēja rast kompromisus, uzklausīt dažādus viedokļus un meklēt labāko risinājumu;
  • pieredze darbā ar SaaS produktu tiks uzskatīta par priekšrocību.

Darba vide un rīki:

  • pielietojam uz produktu balstītu (product-led) un uz pārdošanu balsītu (sales-led) stratēģiju;
  • mērķus nosakām pēc GVR (KPI) ceturksnim un gadam;
  • iekšējā saziņā lietojam G-Suite un Slack;
  • projektu vadībā izmantojam Scrum ietvaru;
  • datus analizējam GA un pašu izstrādātā CRM;
  • izmantojam Git/Gitlab, Jira; Confluence; Miro; Figma.

Mēs piedāvājam:

  • mūsdienīgu biroju Rīgā, Ojāra Vācieša 6B; kā arī iespēju strādāt miksēti (attālināti/klātienē);
  • ikmēneša atalgojumu līdz EUR 3400,- bruto (viss atkarīgs no tavām zināšanām, prasmēm un līdzšinējās pieredzes);
  • iespēju izvēlēties darbam nepieciešamo tehniku un platformu (Linux, Mac vai Windows);
  • apmaksātas pusdienas birojā;
  • apmaksātu labumu karti tēriņiem ārpus biroja;
  • bezmaksas autostāvvietu pie biroja;
  • ļoti labu veselības apdrošināšanas polisi, visas sociālās garantijas;
  • sporta klubu abonementu neierobežotam apmeklējumu skaitam;
  • apmaksātu dzimšanas dienas brīvdienu;
  • 35h darba nedēļa (vasaras periodā piektdienas ir saīsinātas par 2h);
  • iespēju pilnveidot zināšanas apmaksātās konferencēs un semināros;
  • jautrus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas.

Gaidīsim Tavu CV!

SIA DeskTime (Reģ. nr. 40203168348)