Ieteikt

Mājaslapas optimizācijas speciālists/-e (CRO)

DeskTime ir Latvijā radīta automātiskās darba laika un produktivitātes uzskaites programmatūra, kas palīdz analizēt un uzlabot gan komandas, gan individuālo darba efektivitāti. Uzņēmums dibināts 2011. gadā kā viens no pirmajiem Draugiem Group starptautiskajiem projektiem. Par šo Latvijā izveidoto programmu regulāri raksta arī starptautiskie mediji, tostarp “Forbes”, “The Washington Post”, “Mashable”, “Business Insider” un citi. Šobrīd mūsu pakalpojumus izmanto visā pasaulē, padarot DeskTime par vienu no straujāk augošajiem Draugiem Group uzņēmumiem, tāpēc meklējam komandas papildinājumu un aicinām darbā kolēģi: mājaslapas optimizācijas speciālistu/i (CRO).

Darbs DeskTime noris dinamiskā un starptautiskā vidē. Tā ir iespēja iepazīt globālā tirgus specifiku, piedalīties produkta izstrādē un iegūt plašas zināšanas par SaaS jeb programmatūras kā pakalpojuma jomu. Tavs darbs ikdienā paies kā daļai no DeskTime mārketinga komandas un būs saistīts ar mājaslapas uzlabošanu un uzturēšanu, izmaiņu plānošanu, uzlabojumu testu ieviešanu, kā arī ar to saistīto datu apstrādi un analīzi. Tu ikdienā strādāsi ciešā sadarbībā ar mārketinga, produkta attīstības, IT komandām, kā arī sadarbosies ar dizaina/UX, datu analītikas, klientu atbalsta un pārdošanas speciālistiem.

Tavi pienākumi:

  • Desktime mājaslapas uzturēšana, pilnveidošana un pielāgošana atbilstoši izstrādātajai mārketinga stratēģijai specializētos globālos tirgos (ASV, Indija, Eiropa u.c.)
  • Plānot, izstrādāt un vadīt dažādus CRO eksperimentus (A/B testēšanu, daudzfaktoru testēšanu)
  • Analizēt lietotāju uzvedību un identificēt iespējas uzlabojumiem
  • Mājaslapas atjaunošana, lai atbalstītu kampaņas un atbilstu produkta izmaiņām
  • Mājaslapas sadaļas FAQ (“Bieži uzdotie jautājumi”) uzturēšana un atjaunināšana, lai tā atbilstu produktam un veicinātu klientu piesaisti un noturēšanu
  • Sadarbība ar citām uzņēmuma komandām, vadot multidisciplinārus projektus
  • Sadarbība ar SEO un citām ārštata aģentūrām
  • Rezultātu (KPI) analīze aktivitāšu uzlabošanas nolūkos (galvenie uzlabojamie rādītāji - mājaslapas plūsmas pārvēršana izmēģinātājos, izmēģinātāju pārvēršana maksājošos klientos, klientu noturēšana)
  • Sekošana industrijas tendencēm un konkurentu aktivitātēm, lai nodrošinātu jaunas klientu piesaistes iespējas
  • Nepārtraukti mājaslapas uzlabojumi sadarbībā ar mārketinga un klientu piesaistes komandām, kā arī ārštata aģentūrām
  • Sniegt iknedēļas, ikmēneša u.c. atskaites uzņēmuma vadītājiem

    Prasības, ko sagaidām:

    • Vismaz 3 gadu praktiska pieredze digitālā mārketinga projektu vadībā ar uzsvaru uz majaslapu optimizāciju
    • Vismaz 2 gadu praktiska pieredze, veidojot interneta mājaslapu izstrādi B2B auditorijām
    • Vismaz 2 gadu praktiska pieredze mārketinga datu analīzē, izmantojot Google Analytics
    • Praktiska pieredze, vadot interneta mājaslapu izstrādes projektus sadarbībā ar programmētājiem
    • Padziļinātas prasmes projektu vadībā ar spēju iekļauties termiņos un efektīvi pārraudzīt budžetu
    • Augsta atbildības sajūta, datu analīzes un rezultātu izvērtēšanas prasmes
    • Izpratne par mājaslapas veidošanas SEO principiem
    • Vēlama pieredze ar mājaslapu satura vadības sistēmām (CMS)
    • Pieredze darbā ar SaaS produktu, projektu vadību IT vai līdzīgā jomā, kā arī e-pastu mārketinga rīkiem tiks uzskatīta par priekšrocību

      Darba vide un rīki:

      • Nodrošinām visu nepieciešamo darba tehniku
      • Iekšējā saziņā lietojam G-Suite un Slack
      • Projektu vadībai izmantojam Git/Gitlab, Jira, strādājam Scrum ietvarā
      • Informācijas pārvaldībai izmantojam Confluence, Figma

        Mēs piedāvājam:

        • Ikmēneša atalgojumu no EUR 2500,- līdz EUR 2800,- bruto
        • Mūsdienīgu biroju Rīgā, Ojāra Vācieša 6B, kā arī iespēju strādāt miksēti (attālināti/klātienē)
        • 35h darba nedēļu (vasaras periodā piektdienas ir saīsinātas par 2h)
        • Iespēju izvēlēties darbam nepieciešamo tehniku un platformu (Linux, Mac vai Windows)
        • Apmaksātas pusdienas birojā
        • Apmaksātu labumu karti tēriņiem ārpus biroja
        • Bezmaksas autostāvvietu pie biroja
        • Premium klases veselības apdrošināšanas polisi, visas sociālās garantijas
        • Līdzfinansējumu sportam
        • Apmaksātu dzimšanas dienas brīvdienu
        • Apmaksātas dienas fiziskās un mentālās veselības atjaunošanai
        • Iespēju pilnveidot zināšanas apmaksātās konferencēs un semināros
        • Jautrus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas
        • Esam dažādībai atvērta un iekļaujoša darba vieta 💚

        Gaidīsim Tavu CV!

        SIA DeskTime (Reģ. nr. 40203168348)