Kino

Dona Žuana kaislības (2013)

Par filmu

“Dona Žuana kaislības” ir jauna komēdiju filma no režisora, scenārista un galvenās lomas tēlotāja Džozefa Gordon-Levita!

Komisks stāsts par mūsdienīgu Donžuānu, kurš aizraujas ar porno, meitenēm un pēc katras mīlas dēkas aizbēg.

Viņa jautrā un brīvā dzīve turpinās, kamēr viņš satiek jaunu un skaistu atraitni.

Aizraujoša, jautra, sirsnīga, satraucoša, asa un pārdroša filma “Dona Žuana kaislības” ar lielisko aktieru ansambli – Skarletu Johansoni, Džuliannu Mūru un citiem.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Viedokļi (2)

Sintija
31. okt 2013 19:20
Filmas morāle: ja skaties porno, esi lūzeris labākajā gadījumā. Vairāk par filmu nekādu pārdomu neradās un tā gadās reti.
2
Draugiem lietotājs
13. dec 2013 10:19
Tāda parasta filma. Pēc tām runām riņķī un apkārt es tiešām gaidīju kaut ko extra vai eksperimentālu vai es pat nezinu ko... Bezmaz kaut ko tādu kā Stīva Makvīna "Shame". Ai labi...
Gordona-Levita debija režijā nav tāda kādu to biju iedomājies.
Pavisam ikdienišķs stāstiņš par kačoku, kuram viss ir, bet kuram patīk porno. Tas arī tas filmas āķis "no porno atkarīga cilvēka problēmas ikdienā", bet nekā tāda tur nav.
Pats Levits izskatās vecāks nekā viņa varonim pieklātos un vēl pēc tiem supermākslīgajiem cilvēkiem no "Jersey Shore" (par to es iedomājos, kā tiko ieraudzīju viņa mašīnas nummura zīmi). Skarleta Johansone pataisīta par pupainu pupsiku un Džiliana Mūra par nogribējušos, dzīvē smagi cietušo dāmīti.
Tā nu Johansone dancina Levitu pēc sava prāta, kamēr tas aiziet pie Mūras.
Filmas nagla noteikti ir visu laiku telefonā blenzošā māsa un tēvs + dēls vienādos sievu sitamajos krekliņos (vaifbīteros) pie pusdienu galda.
2
Profila īpašnieks liedzis iespēju pievienot šeit komentārus.
Režisors: Joseph Gordon-Levitt

Oriģinālnosaukums:
Don Jon

Līdzīgās filmas