Ieteikt

Iekšējās komunikācijas projektu vadītājs/-a

Meklējam iekšējās komunikācijas projektu vadītāju – kolēģi, kas informēs Printful darbiniekus Latvijā, Spānijā, Meksikā un ASV par uzņēmuma jaunumiem atbilstoši Printful kultūrai, vērtībām un zīmola valodai.

Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem e-komercijas uzņēmumiem. Printful komandu veido vairāk nekā 700 darbinieki visā pasaulē (250+ Latvijā, 450+ ASV, Meksikā un Barselonā). Nesen atvērām otro biroju Eiropā  Barselonā – un paplašinājām mūsu Eiropas ražotni, pārvācoties uz jaunām telpām Lidostas parkā

Tavi pienākumi

  • Izstrādāt Printful iekšējās komunikācijas sistēmu;
  • Nodrošināt, lai uzņēmuma iekšējā komunikācija saskanētu ar ārējo;
  • Rakstīt un izplatīt informatīvus materiālus par jaunumiem, izmaiņām, prioritātēm, pasākumiem u.c.;
  • Palīdzēt organizēt prezentācijas, vieslekcijas u.c. pasākumus;
  • Saskaņot un koordinēt iekšējo komunikāciju ārkārtas situācijās;
  • Piedalīties Printful kultūras komitejā, organizējot pasākumus, un sniegt padomus kolēģiem par uzņēmuma kultūru un vērtībām;
  • Palīdzēt veidot publisku saturu no Printful iekšējiem pasākumiem.

Mūsu prasības

  • Izcilas rakstīšanas un runas prasmes latviešu un angļu valodā;
  • Iepriekšēja pieredze komunikāciju projektu vadīšanā vai līdzīgā pozīcijā;
  • Radoša personība;
  • Spēja strādāt gan individuāli, gan komandā;
  • Pašdisciplīna un izcilas laika plānošanas prasmes.

Mēs piedāvājam

  • atalgojumu no 1000-1500 eiro bruto mēnesī, atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
  • mūsdienīgu un labiekārtotu biroju Torņakalnā, Ojāra Vācieša ielā 6b;
  • siltas, bezmaksas pusdienas;
  • veselības apdrošināšanas polisi;
  • elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst.11.00);
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumam;
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
  • profesionālus izaicinājumus;
  • citas Printful darbinieku priekšrocības.

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)