Ieteikt

Klientu atbalsta speciālists/-e

Mapon izstrādā viegli lietojamus un efektīvus GPS izsekošanas un autoparka pārvaldības risinājumus, kas piemēroti kā lieliem uzņēmumiem, tā arī privātpersonām. Uzņēmums ir starp tirgus līderiem un šobrīd izseko vairāk nekā 83 000 kustīgu objektu visā pasaulē, kas kopsummā mērojuši jau vairāk nekā 12 miljardus kilometru; Mapon filiāles ir Latvijā, Igaunijā, Somijā un Spānijā.

Mūsu komanda Latvijā, kopumā 60 kolēģi, aktīvi strādā pie jauniem un inovatīviem produktiem un pakalpojumiem, lai apkalpotu pēc iespējas vairāk klientu visā pasaulē. Tieši tāpēc Mapon aicina savai komandai pievienoties Klientu atbalsta speciālistu/-i , kurš/-a nebaidās jaunu izaicinājumu. Ja vēlies strādāt jaudīgā, starptautiskā vidē - pievienojies!

Pienākumi:

- nodrošināt attālinātu komunikāciju ar klientiem - telefoniski un izmantojot citus saziņas rīkus;

- sniegt klientiem nepieciešamo informāciju par Mapon piedāvātajiem produktiem;

- aktīvi risināt problēmsituācijas;

- plānot iekārtu uzstādīšanas izbraukumus tehniskajiem speciālistiem pie klientiem;

- apkopot un analizēt dažāda apjoma datus.

Prasības:

- teicamas latviešu, ļoti labas krievu un angļu valodas prasmes (mutvārdos un rakstos);

- iepriekšēja darba pieredze klientu apkalpošanā;

- vēlme un prieks palīdzēt cilvēkiem;

- lieliskas komunikācijas prasmes;

- spēja ātri reaģēt;

- prasme rīkoties ar datoru, dažādiem rīkiem un sistēmām;

- spēja strādāt ar lielu datu apjomu, kā arī spēja analizēt datus;

- spēja koncentrēties stresa situācijās;

- interese par tehniku un dažādiem tehniskajiem risinājumiem tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

 - atalgojumu no EUR 1100,- līdz EUR 1300,- bruto (viss atkarīgs no Tavām zināšanām, prasmēm un līdzšinējās pieredzes);

 - ērtu darba vietu Krasta ielā 44, Rīgā, kā arī iespēju strādāt attālināti;

 - apmaksātas pusdienas birojā;

 - bezmaksas autostāvvietu pie biroja;

 - veselības apdrošināšanas polisi;

- sporta kluba abonementu neierobežotam apmeklējumam;

 - apmaksātu dzimšanas dienas brīvdienu;

 - galda futbolu, novusu un PlayStation spēles atpūtas brīžiem kopā ar kolēģiem;

 - iespēju pilnveidot zināšanas dažādās apmaksātās konferencēs un semināros.

Gaidīsim Tavu CV un pieteikuma vēstuli, kurā pamato, kāpēc tieši Tu esi labākais/-ā kandidāts/-e.

SIA Mapon (reģ. nr.40003800531)