Darbs

Ieteikt
 
Klientu atbalsta speciālists/-e dizaina jautājumos


Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Mēs esam visstraujāk augošais Draugiem Group uzņēmums ar vairāk kā 400 darbiniekiem (150+ Latvijā, 250+ ASV). 2016. gadā atvērām savu otro ražotni ASV, Ziemeļkarolīnā, un pērn arī trešo - Latvijā. Par mums raksta ne vien Delfi un Forbes, bet arī TechCrunch u.c. tehnoloģiju blogi. Tādas lielas e-komerciju platformas kā Shopify tieši mūs iesaka saviem klientiem.

Mērķi ir lieli un darba vide dinamiska, tāpēc, ja esi tam gatavs/-a, - pievienojies komandai kā klientu atbalsta speciālists/-e dizaina jautājumos.

Tavi pienākumi: 
- nodrošināt komunikāciju ar klientiem dizaina jautājumos (lielākā daļa darba dienas paies tieši komunicējot ar klientiem);
- apstrādāt klientu grafikas t-krekliem, cepurēm u.c. produktiem;
- labot un pārveidot klientu failus pēc vajadzības (kā Printful Design Services pārstāvim).

Mēs piedāvājam: 
- darbu starptautiskā kompānijā;
- attālinātu darbu;
- darba laiku no plkst. 16:00-24:00 (5 darba dienas nedēļā, svētdiena, pirmdiena - brīvdienas);
- Draugiem Group privilēģijas (veselības apdrošināšanu, sporta zāles un peldbaseina abonementu, pasākumu biļetes u.c. bonusus)

Tev jābūt: 
- spējīgam/-ai strādāt ātri un precīzi;
- ar izcilām angļu valodas zināšanām (darba valoda - angļu);
- ar ļoti labām zināšanām par Adobe Photoshop / Illustrator;
- ar teicamām komunikācijas prasmēm;
- atbildīgam/-ai;
- ar izcilām pašorganizācijas un plānošanas prasmēm.

Ņem vērā, ka pirmo darba mēnesi  būs jāpavada apmācībās Printful ražotnē, Rīgā, Starta ielā 1, standarta darba laikā (no pirmdienas līdz piektdienai, no 9:00 līdz 17:30).

Pieteikšanās, sūtot CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā norādi savu atbilstību visām izvirzītajām prasībām.


AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)