Ieteikt

Klientu atbalsta speciālists/-e grafiskā dizaina jautājumos

Šobrīd meklējam kolēģi, kurš/-a ir gatavs/-a bez gariem ievadiem mesties iekšā jaunos izaicinājumos un kļūt par Klientu atbalsta speciālistu/-i grafiskā dizaina jautājumos.

Šī ir pilnas slodzes attālināta darba pozīcija pēc šāda grafika:

  • sestdiena-trešdiena 7:30-15:30 (ceturtdiena, piektdiena - brīvdienas)
  • svētdiena-ceturdiena 15:30-24:00 (piektdiena, sestdiena - brīvdienas)

Tavi pienākumi:

  • nodrošināt komunikāciju ar klientiem, konsultēt dažādos dizaina, grafiku apstrādes programmu un failu apstrādes jautājumos
  • izpildīt failu apstrādes darbus un vienkāršus dizaina darbus, izskatīt drukas failus uzņēmuma iekšējā sistēmā
  • Iesaistīties dažādos departamenta attīstības projektos, sagatavot drukas failus uzņēmuma iekšējām vajadzībām
  • iesaistīties dažādos departamenta attīstības projektos, sagatavot drukas failus uzņēmuma iekšējām vajadzībām
  • nodrošināt atbalstu kolēģiem dizaina, failu apstrādes un dizaina jautājumos
  • Nodrošināt klientiem teicamu klientu servisu
  • Konsultēt un izglītot klientus grafiskā dizaina un failu apstrādes jautājumos

Mūsu prasības:

  • teicama angļu valoda, komunikācijas prasmes
  • ļoti labas iemaņas grafiskā dizaina programmās - Adobe Photoshop, Illustrator
  • spēja strādāt patstāvīgi, adekvāti novērtēt darba apjomu, iekļauties termiņos

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes attālinātu darbu sestdiena-trešdiena 7:30-15:30; svētdiena-ceturdiena 15:30-24:00 (pārbaudes laikā Pirmdiena - Piektdiena, 9:00-17:30)
  • konkurētspējīgu atalgojumu, 1000 - 1200 eiro bruto mēnesī (viss atkarīgs no tavām zināšanām, prasmēm un līdzšinējās pieredzes)
  • veselības apdrošināšanu un visas sociālās garantijas
  • iespējas mācīties (konferences, grāmatas, kursi, mentorings)
  • dzimšanas dienas brīvdienu

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, kāpēc esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e, aprakstot savu kompetenču atbilstību prasībām un pienākumiem!

AS Printful Latvia (Reģ.nr. 40203050078)