Ieteikt

Ražošanas datu analītiķis/-e

Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem. Šobrīd mūsu komandu veido vairāk nekā 600 darbinieku ASV, Latvijā, Meksikā un Barselonā. Vairāk par mums uzzini šajā video, ar Printful jaunumiem vari iepazīties šeit.

Printful strauji augošajai komandai nepieciešams analītisks un precīzs komandas papildinājums — datu analītiķis ražošanas datiem.

Tavi pienākumi:

  • ar ražošanas procesiem saistīto datu analīze, atskaišu nodrošināšana;
  • prognožu sagatavošana (regulāro un pēc pieprasījuma);
  • rekomendāciju sniegšana uzlabojumiem;
  • piedalīšanās dažādos automatizācijas projektos.

Mūsu prasības:

  • augsta līmeņa analītiskās prasmes un spēja strādāt ar lieliem datu apjomiem;
  • Excel zināšanas labā līmenī (Vlookup, Pivot tables);
  • pieredze iekšējā un ārējā audita veikšanā;
  • augsta pašdisciplīna, izcilas laika plānošanas un analītiskās prasmes;
  • teicamas angļu valodas zināšanas (mutvārdos un rakstos);
  • vēlamas Power BI un datubāzes pamatzināšanas.

Iepriekšējā pieredze datu analītiķa vai līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • bruto atalgojumu EUR 1000 līdz 1800 mēnesī, atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
  • darbu, kas var ietvert komandējumus uz ASV;
  • profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas;
  • modernu un labiekārtotu darba vidi Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 6b;
  • elastīgu darba dienas sākumu (ierodies darbā līdz plkst. 11.00);
  • iespēju izvēlēties nepieciešamos resursus Tavu darba uzdevumu izpildei;
  • brīvdienu Tavā dzimšanas dienā;
  • siltas, garšīgas bezmaksas pusdienas katru dienu;
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
  • sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumu skaitam;
  • veselības apdrošināšanas polisi;
  • citas Printful darbinieku priekšrocības.

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)