Darbs

Ieteikt
 
DRAUGIEM GROUP PROGRAMMĒŠANAS SKOLA

Draugiem Group ir tehnoloģiju startup, kas atrodas Latvijā, un kura biroji ir ne vien Kalifornijā, bet arī Ziemeļkarolīnā un Barselonā. Starptautiskā Draugiem Group komanda 500 cilvēku sastāvā ir radījusi 10 pasaules līmeņa uzņēmumus par kuriem raksta kā Techcrunch, tā arī Forbes un daudzi citi. Esam izveidojuši Printful - miljons dolāru vērtu apdrukas uzņēmumu, Vendon - Eiropā vadošo telemetrijas risinājumu uzņēmumu, savukārt uzņēmumi visā pasaulē izmanto Mapon GPS izsekošanas sistēmu un DeskTime laika uzskaites aplikāciju, taču pie šiem sasniegumiem nedomājam apstāties...

Draugiem Group programmētāju komanda turpina augt un attīstīties, un ik dienas apgūt jaunas prasmes un iemaņas. Ir pienācis laiks ar šīm zināšanām dalīties un apmācīt jaunos programmēšanas entuziastus!

Ja līdz šim esi ko programmējis/-usi, un vēlies attīstīt savas iemaņas PHP programmēšanā, apgūt daudz jaunu un noderīgu zināšanu, piesakies DRAUGIEM GROUP PROGRAMMĒŠANAS SKOLAI!

Tu iegūsi iespēju:
- bez maksas piedalīties 2 nedēļu ilgā klātienes programmēšanas kursā darba dienās no plkst 9:00-18:00 (kursa sākums 2018.gada 13.augustā);
- mācīties no nozares profesionāļiem;
- apgūt ne vien PHP programmēšanu, bet arī uzzināt vairāk par UX/UI dizainu;
- papildināt zināšanas, strādājot pie reāliem darba uzdevumiem.


Mēs Tev piedāvājam:
- zinošus lektorus un iespēju gūt zināšanas PHP programmēšanā;
- bezmaksas siltas pusdienas apmācību laikā;

NB! Kursa laikā nepieciešams izmantot savu datortehniku, taču apmācībām nepieciešamās datorprogrammas tiks nodrošinātas.

Pēc apmācībām, labākie no kursa absolventiem iegūs iespēju pievienoties Draugiem Group komandai jau darbinieka statusā!

Ja vēlies izmantot šo iespēju, gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli, kurā pamato, kāpēc tieši Tu vēlies iegūt iespēju apmeklēt Draugiem Group organizēto vasaras programmēšanas skolu.

Atlase tiks turpināta konkursa kārtībā ar labākajiem kandidātiem, kuriem tiks nosūtīts tehniskais uzdevums. Dalību programmēšanas skolā piedāvāsim labākajiem kandidātiem, balstoties uz uzdevuma izpildes kvalitāti!

Gaidīsim Tavu pieteikumu līdz 20.jūlija plkst 9:00!


Idea Bits Latvia (Reģ.nr. 44103045166)


Citas vakances