Ieteikt

IT projektu vadītājs/-a dizaina komandā

Printful nodrošina pilnu pakalpojumu klāstu ikvienam, kurš vēlas uzsākt globālu e-komercijas biznesu. Pašos pamatos esam IT uzņēmums ar sarežģītu sistēmu – mēs veidojam funkcijām bagātus lietotāju interfeisus, kā arī izstrādājam kodu, kas sūta failus uz drukas iekārtām otrā pasaules malā. Komandu veido vairāk nekā 700 darbinieku visā pasaulē (300+ Latvijā, 400+ ASV, Meksikā un Barselonā). Nesen atvērām otro biroju Eiropā – Barselonā – un paplašinājām Printful Rīgas ražotni, pārvācoties uz jaunām telpām Lidostas parkā.

Ja proti izstrādāt un ieviest UI/UX projektus, pievienojies Printful dizaina komandai kā projektu vadītājs/-a!

Tavi pienākumi:

  • darbs pie Printful dizaina ģeneratora attīstības;
  • dažādu dizaina projektu realizācija sākot no izpētes līdz gala rezultātam;
  • projektā iesaistīto cilvēku vadība (dizaineri, satura mārketinga speciālisti, programmētāji).

Mūsu prasības:

  • pieredze IT projektu vadīšanā un spēja pieņemt pamatotus lēmumus;
  • zināšanas par UI/UX;
  • analītiska domāšana;
  • izpratne par biznesa procesiem;
  • prasme strādāt komandā;
  • spēja orientēties uz klienta vēlmēm, piedāvāt risinājumu un sasniegt rezultātu;
  • labas angļu valodas zināšanas;
  • priekšstats par kādu no projektu vadības rīkiem (Basecamp, Jira, Asana, Teamgantt vai tml.).

Pieredze web dizaina jomā un/vai programmēšanā tiks uzskatīta par priekšrocību.

    Mēs piedāvājam:

    • konkurētspējīgu atalgojumu 2000—4000 eiro bruto mēnesī (viss atkarīgs no tavām zināšanām, prasmēm un līdzšinējās pieredzes);
    • iespēju izvēlēties datortehniku un operētājsistēmu – var strādāt Windows, Linux vai Mac vidē;
    • bezmaksas siltas un veselīgas pusdienas darba vietā;
    • elastīgu darba dienas sākumu — darbā varēsi ierasties līdz plkst. 11.00;
    • veselības apdrošināšanas polisi;
    • iespējas mācīties (konferences, grāmatas, kursi, mentorings);
    • dzimšanas dienas brīvdienu;
    • sporta kluba un baseina abonementu.

    Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti savu CV un motivācijas vēstuli. Vēstulē pamato, kāpēc esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e, izvērtējot savu prasmju atbilstību prasībām un pienākumiem!

    AS Printful Latvia (Reģ.Nr. 40203050078)