Ieteikt

Šuvējs/-a (maiņu darbs)

Printful
 aicina darbā vairākas šuvējas/-us! Piesakies vakancei un mēs ar Tevi sazināsimies.

Mēs nodrošinām drošu darba vidi un individuālos aizsardzības līdzekļus (maskas, dezinfekcijas līdzekļi). Darba vietas starp maiņām tiek regulāri dezinficētas.

    Tava darba vieta: Lidostas parks (Mārupe)

    Mēs piedāvājam

    • atalgojumu 850 - 912 eiro bruto mēnesī un apmaksu par virsstundām pēc virsstundu likmes
    • darbu vakara maiņā (15:00-23:30)
    • siltu bezmaksas ēdienreizi darba vietā
    • veselības apdrošināšanas polisi
    • sporta kluba abonementu
    • apmaksātu dzimšanas dienas brīvdienu
    • daudz citas darbinieku priekšrocības

    Tavi pienākumi:

    • izgatavot dažādus produktus (mēs šujam legingus, tunikas, kreklus u.c. apģērbus)
    • ievērot mūsu produktu kvalitātes kritērijus

    Mūsu prasības:

    • iepriekšēja darba pieredze šūšanā
    • prasme strādāt ar dažāda veida šujmašīnām t. sk. overloku, plakanvīli
    • augsta atbildības un kvalitātes sajūta

    AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)