Ieteikt

Sistēmu administrators/-e

Mapon ir viens no tirgus līderiem GPS izsekošanas un autoparka vadības risinājumos Baltijā un Skandināvijā, ar vairākiem klientiem un partneriem arī citviet pasaulē. Mūsu klienti kopā jau ir izsekojuši gandrīz 6 miljardus kilometru (20x līdz Saulei un atpakaļ). Kā arī esam atvēruši filiāli Barselonā, Spānijā, un nedomājam pie tā apstāties!

Mēs augam un mūsu komanda aktīvi turpina strādāt pie jauniem un inovatīviem produktiem un pakalpojumiem, un tieši tāpēc mēs meklējam papildspēkus!​

Tev būs iespēja pasaulē “atstāt savus darbu nospiedumus” kopā ar mums. Mēs novērtēsim un liksim lietā Tavas zināšanas. No rītiem varēsi pagulēt ilgāk, jo piedāvājam elastīgu darba laiku. Ikdienā baudīsi garšīgas bezmaksas pusdienas kopā ar kolēģiem un regulāri varēsi pilnveidoties dažādos izglītojošos pasākumos. Ja esi gatavs/-a jaunam izaicinājumam, piesakies!

Tavi pienākumi:
- sniegt atbalstu augstas pieejamības serveru infrastruktūrai;
- izveidot jaunu infrastruktūras slāņus, balstoties uz uzņēmuma projektu vajadzībām;
- uzturēt un modernizēt sistēmu komponentes;
- uzraudzīt sistēmu darbību;
- izveidot jaunus serverus un servera lietojumprogrammas.

Mēs piedāvājam:
- nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
- bezmaksas pusdienas birojā;
- labu atalgojumu;
- interesantus darba uzdevumus;
- elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst.11.00);
- dzimšanas dienas brīvdienu;
- bezmaksas sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumu skaitam;
- pasākumu un koncertu biļetes;
- interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
- profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas.

Mūsu prasības:
- Linux pārzināšana;
- Web serveru iestatīšana (Nginx) un starpniekserveru darbības pārzināšana (HAProxy);
- prasmes datubāzes iestatīšanā (MySQL, MariaDB, MongoDB, PostgreSQL);
- pieredze dažādu PHP, Python, Ruby paplašinājumu instalēšanā;
- ugunsmūru darbības pārzināšana, izveide (ipfw, iptables);
- zināšanas par  NFS, ZFS, dalītajām failu sistēmām;
- pieredze ar virtualizāciju un mākoņrisinājumu ieviešanu (AWS, LXC, Docker);
- pašorganizēta, mērķtiecīga un pedantiska personība;
- vēlme mācīties un attīstīties.

Lai pieteiktos, sūti savu CV un  motivācijas vēstuli, kurā pamato, kāpēc esi visatbilstošākais/-kā kandidāts/-e.

SIA Mapon, Reģ.nr.: 40003800531