Ieteikt

Grāmatveža palīgs/-dze/ jaunākais/-ā grāmatvedis/-e

Draugiem Group uzņēmums Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tas nodrošina pilnu pakalpojumu klāstu ikvienam, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas pakalpojumus, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, grafiskā dizaina, foto/video, mārketinga un klientu servisu maziem un vidējiem online biznesiem. Viens no Printful mērķiem ir kļūt par pirmo Latvijas uzņēmumu, kas iegājis ASV akciju tirgū. Vairāk par mums vari uzzināt skatot video.

Mēs turpinām augt un attīstīties, tieši tāpēc aicinām komandai pievienoties grāmatveža palīgu/ jaunāko grāmatvedi.

Tavi pienākumi:
- grāmatvedības dokumentu apstrāde;
- datu ievadīšana grāmatvedības reģistros;
- rēķinu un pavadzīmju izrakstīšana;
- ienākošo preču un pakalpojumu rēķinu grāmatošana;
- avansa norēķinu sagatvošana un uzskaite;
- pamatlīdzekļu uzskaite un kontrole;
- bankas izdrukas apstrāde;
- DRN pirmdokumentu sagatavošana;
- salīdzināšanas veikšana ar uzņēmuma debitoriem un kreditoriem;
- preču kustības / uzskaites un noliktavas dokumentu apstrāde ;
- darbs grāmatvedības datorsistēmās  Tildes Jumis un QuickBook u.c. pienākumi.

Mēs piedāvājam:
- izaicinājumiem bagātu darbu;
- iespēju augt un attīstīties, paplašināt ar nozari saistītās zināšanas;
- iespēju iegūt vērtīgu profesionālo pieredzi;
- izaugsmes iespējas uzņēmumā;
- strādāt stabilā start-up vidē;
- labu atalgojumu un vilinošus bonusus.

Mūsu prasības:
- vēlama augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība finanšu vai ekonomikas jomā;
- teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas;
- izpratne par grāmatvedības darba organizēšanu;
- izcilas prasmes darbā ar MS Excel. MS Office;
- spēja patstāvīgi un mērķtiecīgi organizēt savu darbu;
- analītiskā domāšana un pozitīva attieksme pret darbu;
- enerģiska un uz sasniegumiem orientēta personība;
- augsta atbildības izjūta un precizitāte, izteikta loģiskā domāšana, spēja ātri apgūt jaunus pienākumus;
- lieliskas saskarsmes spējas un vēlme strādāt uz mērķi orientētā komandā;

Par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšējā pieredze līdzīgā amatā, kā arī pieredze ar programmu Tildes Jumis.

Gaidīsim Tavu CV un pieteikuma / motivācijas vēstuli, kurā pamato, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais kandidāts konkrētajai vakancei!

AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)