Ieteikt

Personāla lietvedis/-e

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Mēs esam visstraujāk augošais Draugiem Group uzņēmums ar vairāk kā 350 darbiniekiem (100+ Latvijā, 250+ ASV). 2016. gadā atvērām savu otro ražotni ASV, Ziemeļkarolīnā, un pērn arī trešo - Latvijā. Par mums raksta ne vien Delfi, bet arī TechCrunch u.c. tehnoloģiju blogi, un tādas lielas e-komerciju platformas kā Shopify tieši mūs iesaka saviem klientiem. Viens no mūsu mērķiem ir kļūt par pirmo Latvijas uzņēmumu, kas iegājis ASV akciju tirgū.

Uzņēmums strauji aug, tāpēc meklējam personāla lietvedi, kurš/-a nebaidās no jauniem izaicinājumiem!

Tavi pienākumi:
- nodrošināt personāla lietvedības dokumentu izstrādi;
- nodrošināt dažādu uzņēmuma dokumentu izstrādi, kā arī pārzināt un nodrošināt dokumentu arhivēšanu, atbilstoši normatīvo aktu prasībām
- dažādu administratīvo pienākumu veikšana;
- asistēšana uzņēmuma vadībai un grāmatvedībai.

Mūsu prasības:
- iepriekšēja darba pieredze lietvedībā (vismaz 2 gadi);
- zināšanas LR likumdošanā, kas nosaka darba tiesiskās attiecības;
- augsta atbildības sajūta un precizitāte;
- labas angļu valodas zināšanas mutiski un rakstos;
- prasmes plānot un organizēt savu laiku un darbu;

Par priekšrocību tiks uzskatītas zināšanas grāmatvedības programmā Tildes Jumis.

Mēs piedāvājam:
- interesantus darba uzdevumu un nepieciešamos resursus to izpildei;
- bezmaksas pusdienas birojā;
- labu atalgojumu;
- elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst. 11:00);
- dzimšanas dienas brīvdienu;
- sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumu skaitam;
- jautrus komandas saliedēšanās pasākumus un iedvesmojošas vieslekcijas;
- profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas.

Lūdzu sagatavo īpaši pārdomātu motivācijas vēstuli, kurā norādi savu atbilstību šim amatam, un kopā ar CV sūti mums!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)