Ieteikt

Satura mārketinga komandas vadītājs/-a

Printful nodrošina pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem. Vairāk par mums uzzini video, kā arī iepazīsties ar jaunumiem šeit.

Mūsu komandu veido vairāk nekā 600 darbinieki visā pasaulē (250+ Latvijā, 350+ ASV, Meksikā un Barselonā). Nesen atvērām otro biroju Eiropā – Barselonā un paplašinājām mūsu Eiropas ražotni, pārvācoties uz jaunām telpām Lidostas parkā

Kopā ar uzņēmumu aug arī mūsu mārketinga komanda, kas nu jau specializējas vairākās jomās un runā vairākās valodās, tāpēc meklējam komandas vadītāju mūsu starptautiskajai satura mārketinga komandai!

Tavi pienākumi:

  • vadīt Printful satura mārketinga komandu, palīdzot uzņēmumam ieiet jaunos tirgos;
  • vadīt lokalizācijas projektus;
  • nostiprināt pozīcijas spāniski, vāciski, franciski, japāniski runājošajos tirgos;
  • veikt pilna cikla projektu vadītāja funkcijas no idejas izstrādes līdz realizācijai un rezultātu analīzei.

Mūsu prasības:

  • izcilas angļu valodas zināšanas;
  • pieredze projektu vadīšanā un spēja pieņemt pamatotus lēmumus;
  • izpratne par biznesa procesiem, vēlamas zināšanas par UX;
  • iepriekšēja pieredze satura mārketingā vai līdzīgā jomā;
  • spēja orientēties uz klienta vēlmēm, piedāvāt risinājumu un spēja sasniegt rezultātu;
  • prasme strādāt ar cilvēkiem un vadīt komandu;
  • augsta pašdisciplīna un izcilas laika plānošanas prasmes.

Par priekšrocību uzskatīsim spāņu, vācu, franču, itāļu vai japāņu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

  • darbu starptautiskā un strauji augošā uzņēmumā;
  • konkurētspējīgu atalgojumu 1500-2500 eiro bruto mēnesī (viss atkarīgs no tavām zināšanām, prasmēm un līdzšinējās pieredzes);
  • iespēju izvēlēties savu datortehniku un operētājsistēmu – var strādāt Windows, Linux vai Mac vidē;
  • bezmaksas siltas un veselīgas pusdienas;
  • elastīgu darba dienas sākumu — darbā varēsi ierasties līdz plkst. 11.00;
  • veselības apdrošināšanu, visas sociālās garantijas;
  • iespējas mācīties (konferences, grāmatas, kursi, mentorings);
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • sporta kluba un baseina abonementu;
  • citas Printful darbinieku priekšrocības.

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, balstoties uz minētajiem pienākumiem un prasībām, kāpēc tieši tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e!

AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)

Uzzini vairāk par mums:

Printful stāsts

Skaties šeit, kā Printful mārketinga nodaļas vadītājs Raitis Techchill 2019  stāsta par Printful starptautisko mārketinga komandu un uzņēmuma kultūru

Podkāsts ar Printful vadītāju un līdzdibinātāju Dāvi Siksnānu