Ieteikt

IT projektu vadītājs/-a

Draugiem Group ir tehnoloģiju startup, kas atrodas Latvijā, un kura biroji ir ne vien Kalifornijā, bet arī Ziemeļkarolīnā un Barselonā. Starptautiskā Draugiem Group komanda 500 cilvēku sastāvā ir radījusi 10 pasaules līmeņa uzņēmumus par kuriem raksta kā Techcrunch, tā arī Forbes un daudzi citi. Esam izveidojuši Printful - miljons dolāru vērtu apdrukas uzņēmumu, Vendon - Eiropā vadošo telemetrijas risinājumu uzņēmumu, savukārt uzņēmumi visā pasaulē izmanto Mapon GPS izsekošanas sistēmu un DeskTime laika uzskaites aplikāciju.

Draugiem Group komanda strauji aug, tāpēc aicinām komandā IT projektu vadītāju, kurš/-a nebaidās jaunu izaicinājumu un ir gatavs/-a strādāt pie jauniem, nebijušiem projektiem.

Tavi pienākumi:
- projektu vadība un realizācija no idejas līdz rezultātam;
- projektā iesaistīto cilvēku vadība (programmētāji, dizaineri, satura mārketinga speciālisti).

Mēs piedāvājam:
- profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas;
- nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
- visas Draugiem Group uzņēmumu darbinieka privilēģijas;

Mūsu prasības:
- prasme orientēties uz risinājumu un sasniegt rezultātu;
- prasme strādāt ar cilvēkiem, vadīt komandu;
- izcilas latviešu un angļu valodas zināšanas;
- enerģija un produktīva aktivitāte;
- pieredze darbā ar projektu vadības rīkiem (Basecamp, Jira, Asana, Teamgantt vai tml.);
- pieredze mobilo aplikāciju izstrādē.

Tev būs priekšrocība, ja esi jau ieguvis/-usi pieredzi darbā ar programmētājiem un dizaineriem, kā arī, ja esi strādājis/-usi ar web projektiem vai ieguvis/-usi pieredzi programēšanas pamatos, piemēram, HTML/CSS un/vai programēšanas darba cikla vadībā (analīze, testēšana utt.).

Gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli, kurā apraksti savu atbilstību izvirzītajām prasībām!

Idea Bits Latvia (Reģ.nr. 44103045166)