Ieteikt

Saimniecības pārziņa palīgs/-dze

Draugiem Group darbojas visdažādākajās jomās, sākot ar preču apdruku, gudrās mājas risinājumiem un beidzot ar draudzības saišu stiprināšanu un sirsnīgām dāvanām. Taču visus mūsu radītos produktus raksturo viens vārds – tehnoloģijas. Draugiem Group atjautīgie prāti vienmēr ir gatavi mesties jaunos izaicinājumos, lai nonāktu pie vislabākā risinājuma jebkurai problēmai.
Draudzīgā komanda meklē kolēģi Saimniecības pārziņa palīgu/-dzi.

Pienākumi:

  • rūpēties par pusdienu organizēšanu (pusdienu pasūtīšana, servēšana, netīro trauku nokopšana);
  • rūpēties par kārtību biroja telpās;
  • kancelejas u.c. preču pasūtīšana;
  • asistēt saimniecības pārzinim ikdienas pienākumu veikšanā.

    Prasības:

      • izpratne par saimnieciskumu;
      • kārtību mīloša personība;
      • vēlme palīdzēt un rūpēties par kolēģu ērtībām;
      • spēja strādāt gan kolektīvā, gan arī pieņemt patstāvīgus lēmumus;
      • augsta stresa noturība un pozitīva attieksme pret veicamajiem pienākumiem.

        Piedāvājam:

        • atalgojumu 750,- EUR pirms nodokļu nomaksas;
        • veselības apdrošināšanas polisi pēc izturētā pārbaudes laika;
        • bezmaksas pusdienas birojā;
        • dzimšanas dienas brīvdienu;
        • sporta klubu abonementu neierobežotam apmeklējumu skaitam;
        • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas.

            Piesakies, sūtot savu CV un motivācijas vēstuli, kurā pamato, kāpēc tieši tu esi piemērots/-a saimniecības pārziņa asistenta/-es amatam!

            AS Idea Bits Latvia

            Reģ.nr. 44103045166