Ieteikt

Šuvējs/-a

 Printful aicina darbā vairākas šuvējas/-us! Piesakies vakancei un mēs ar Tevi sazināsimies.

Mēs nodrošinām drošu darba vidi un individuālos aizsardzības līdzekļus (maskas, dezinfekcijas līdzekļi). Darba vietas starp maiņām tiek regulāri dezinficētas.

    Mēs piedāvājam:

    • strādāt pēc sev vēlama grafika (vakara maiņa, naktsmaiņa, nedēļas nogale)
    • atalgojumu atbilstoši nostrādātajam—ar likmi 5eur/stundā pirms nodokļu nomaksas un apmaksu par virsstundām pēc virsstundu likmes
    • siltu bezmaksas ēdienreizi darba vietā

    Darba vieta: Lidostas parks, Mārupes novads

    Tavi pienākumi:

    • izgatavot dažādus produktus (mēs šujam legingus, tunikas, kreklus u.c. apģērbus)
    • ievērot mūsu produktu kvalitātes kritērijus

    Mūsu prasības:

    • iepriekšēja darba pieredze šūšanā
    • prasme strādāt ar dažāda veida šujmašīnām t. sk. overloku, plakanvīli
    • augsta atbildības un kvalitātes sajūta

    AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)