Ieteikt

Satura mārketinga speciālists/-e

Printful
ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV. Mēs nodarbojamies ar dažādu produktu (t-kreklu, plakātu, legingu, krūžu, telefona vāciņu u.c.) apdruku interneta veikaliem un esam visstraujāk augošais Draugiem Group uzņēmums ar vairāk nekā 300 darbiniekiem (50+ Latvijā, 250 ASV). Par mums raksta ne vien Delfi, bet arī TechCrunch u.c. tehnoloģiju blogi, un tādas lielas e-komerciju platformas kā Shopify tieši mūs iesaka saviem klientiem. Viens no mūsu mērķiem ir kļūt par pirmo Latvijas uzņēmumu, kas iegājis ASV akciju tirgū.

Esam uz viļņa, tāpēc meklējam satura mārketinga speciālistu/-i, kurš/-a kļūs par lielisku papildinājumu mūsu esošajai komandai. Tavas zināšanas novērtēsim un liksim lietā. No rītiem ļausim pagulēt ilgāk, jo piedāvājam elastīgu darba laiku. Ikdienā varēsi baudīt garšīgas bezmaksas pusdienas kopā ar kolēģiem un regulāri pilnveidoties dažādos izglītojošos pasākumos. Ja esi gatavs jaunam izaicinājumam - piesakies!

Tavi pienākumi:
- mācīties un sekot līdzi nozares aktualitātēm;
- blogu/rakstu rakstīšana angļu valodā;
- e-pastu sagatavošana angļu valodā, to nosūtīšana;
- ierakstu veikšana sociālajos medijos;
- jaunu satura ideju radīšana un realizēšana;
- uzsākt un uzturēt sarunu forumos un pie izveidotajiem rakstiem.

Mūsu prasības:
- izcilas angļu valodas zināšanas;
- interese par mārketingu;
- vēlme un patika izteikt domas rakstiski;
- interese par sociālo mediju mārketingu;
- valodas stila izjūta;
- pieredze tekstu radīšanā;
- vēlme un gatavība mācīties.

Mēs piedāvājam:
- modernu un ikdienas izaicinājumiem bagātu darbu;
- iespēju augt un attīstīties, paplašināt ar nozari saistītās zināšanas;
- iespēju iegūt vērtīgu profesionālo pieredzi;
- izaugsmes iespējas uzņēmumā.

Lai pieteiktos, sūti savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, pamatojot, kāpēc esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e.

NB! Sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem.

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)