Ieteikt

Satura mārketinga speciālists/-e

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Mēs esam visstraujāk augošais Draugiem Group uzņēmums ar vairāk kā 500 darbiniekiem (170+ Latvijā, 350+ ASV). 2016. gadā atvērām savu otro ražotni ASV, Ziemeļkarolīnā, un pērn arī trešo - Latvijā. Par mums raksta ne vien Delfi, bet arī TechCrunch u.c. tehnoloģiju blogi, un tādas lielas e-komerciju platformas kā Shopify tieši mūs iesaka saviem klientiem. Viens no mūsu mērķiem ir kļūt par pirmo Latvijas uzņēmumu, kas iegājis ASV akciju tirgū.

Ja esi gatavs/-a sasniegt augstus mērķus, un nebaidies no izaicinājumiem, - pievienojies komandai kā satura mārketinga speciālists/-e!

Tavi pienākumi:

  • mācīties un sekot līdzi nozares aktualitātēm;
  • blogu/rakstu rakstīšana angļu valodā;
  • e-pastu sagatavošana angļu valodā, to nosūtīšana;
  • ierakstu veikšana sociālajos medijos;
  • jaunu satura ideju radīšana un realizēšana;
  • uzsākt un uzturēt sarunu forumos un pie izveidotajiem rakstiem.

Mūsu prasības:

  • izcilas angļu valodas zināšanas;
  • interese par mārketingu;
  • vēlme un patika izteikt domas rakstiski;
  • interese par sociālo mediju mārketingu;
  • valodas stila izjūta;
  • pieredze tekstu radīšanā;
  • vēlme un gatavība mācīties.

Mēs piedāvājam:

  • modernu un ikdienas izaicinājumiem bagātu darbu;
  • iespēju augt un attīstīties, paplašināt ar nozari saistītās zināšanas;
  • iespēju iegūt vērtīgu profesionālo pieredzi;
  • izaugsmes iespējas uzņēmumā;
  • dažādus vilinošus bonusus (pusdienas darba vietā, veselības apdrošināšanas polisi, sporta kluba abonementu, u.c. Draugiem Group darbinieku privilēģijas)

Lai pieteiktos, sūti savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, pamatojot, kāpēc esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e.

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)