Ieteikt

Jurists/-e

Draugiem Group ir tehnoloģiju startup, kas atrodas Latvijā, un kura biroji ir ne vien Rīgā un Cēsīs, bet arī Kalifornijā, Ziemeļkarolīnā un Barselonā. Starptautiskā Draugiem Group komanda 500 cilvēku sastāvā ir radījusi 11 pasaules līmeņa uzņēmumus par kuriem raksta kā Techcrunch, tā arī Forbes un daudzi citi. Esam izveidojuši Printful - miljons dolāru vērtu apdrukas uzņēmumu, Vendon - Eiropā vadošo telemetrijas risinājumu uzņēmumu, savukārt, uzņēmumi visā pasaulē izmanto Mapon GPS izsekošanas sistēmu un DeskTime laika uzskaites aplikāciju.

Mūsu grupas uzņēmumu skaits turpina augt, tieši tāpēc aicinām komandai pievienoties - juristu/-i.

Galvenie pienākumi:
- veikt iekšējo auditu/novērtējumu atbilstoši datu aizsardzības prasībām, īpaši Vispārīgai datu aizsardzības regulai;
- sniegt rekomendācijas un piedalīties datu aizsardzības pārvaldībā;
- pārvaldīt /sagatavot dažāda veida dokumentāciju;

Prasības:
- augstākā juridiskā izglītība;
- iepriekšēja darba pieredze jurista/-es  vai jurista palīga amatā;
- labas angļu valodas zināšanas.

Priekšrocība kandidātiem ar personas datu aizsardzības speciālista apliecību vai interesi par datu aizsardzības jomu.

Mēs piedāvājam:
- nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
- atbilstošu atalgojumu;
- interesantus un aizraujošus darba uzdevumus strauji augošās nozarēs;
- visas DRAUGIEM GROUP uzņēmumu darbinieka privilēģijas (bezmaksas pusdienas, sporta klubu abonementu, elastīgu darba laiku u.c.).

Piesakies, sūtot CV un motivācijas vēstuli!

Idea Bits Latvia (Reģ.nr. 44103045166)