Ieteikt

Jaunākais/-ā IT projektu vadītājs/-a (Mārketinga komanda)

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto, video, klientu apkalpošanas un mārketinga pakalpojumus.

Printful ir strauji augošs uzņēmums un komanda – neatlaidīga. Mēs turpinām attīstīties, tāpēc viens no otra sagaidām spēju strauji mācīties un sekmīgi adaptēties.

Tavi pienākumi:

  • asistēt IT Projektu vadītājiem, kā arī realizēt Printful IT projektus no idejas līdz gala rezultātam;
  • projektā iesaistīto cilvēku vadība (programmētāji, dizaineri, satura mārketinga speciālisti).

Mūsu prasības:

  • izpratne par biznesa procesiem
  • vēlamas zināšanas par SEO
  • prasme strādāt komandā un sadarboties ar cilvēkiem;
  • vēlamas zināšanas par UX
  • labas angļu valodas zināšanas
  • priekšstats par kādu no projektu vadības rīkiem un metodoloģijām (Basecamp, Jira, Asana, Teamgantt vai tml.)

Mēs piedāvājam:

  • konkurētspējīgu atalgojumu 1000-2000 eiro bruto mēnesī (viss atkarīgs no tavām zināšanām, prasmēm un līdzšinējās pieredzes)
  • iespēju izvēlēties savu datortehniku un operētājsistēmu – var strādāt Windows, Linux vai Mac vidē
  • bezmaksas siltas un veselīgas pusdienas darba vietā
  • elastīgu darba dienas sākumu — darbā varēsi ierasties līdz plkst. 11.00
  • veselības apdrošināšanas polisi
  • iespējas mācīties (konferences, grāmatas, kursi, mentorings)
  • dzimšanas dienas brīvdienu
  • sporta kluba un baseina abonementu
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas un neaizmirstamas ballītes!

Iepriekšēja pieredze programmēšanā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Noskaties Printful vecākā projektu vadītāja Nika Evalda stāstu: https://vimeo.com/490676781

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti savu CV un īsu motivācijas vēstuli. Vēstulē pamato, kāpēc esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e, izvērtējot savu prasmju atbilstību prasībām un pienākumiem!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)