Ieteikt

B2B pārdošanas projektu vadītājs/-a

Mūsu augošajai komandai aicinām pievienoties B2B pārdošanas projektu vadītāju.

Vendon ir globāls IoT tehnoloģiju uzņēmums, kas nodarbojas ar kafijas un tirdzniecības automātu attālinātas vadības un uzraudzības risinājuma izstrādi. Vendon sadarbojas ar lielākajiem pārtikas un dzērienu zīmoliem visā pasaulē un tūkstošiem uzņēmumu vairāk nekā 75 valstīs. Būdami nozares līderi, esam izstrādājuši unikālu risinājumu (IoT iekārtu vBox + Vendon Cloud mākoņplatformu), kas palīdz klientiem reālajā laikā sekot līdzi saviem kafijas un tirdzniecības automātiem - vai tie spēj pārdot produktus, un, ja nespēj - diagnosticēt, kas ir salūzis; kādas ir produktu patēriņa tendences un kad automātus ir nepieciešams uzpildīt ar jauniem produktiem; kā arī analizēt izmaiņas pircēju uzvedībā. Dienas laikā mēs apstrādājam vairākus miljonus pirkumu tirdzniecības un kafijas automātos.

Tavi pienākumi:

  • ilgtermiņa sadarbības veicināšana ar esošiem Vendon izplatītājiem un partneriem dažādās valstīs;
  • eksporta tirgus izpēte un klientu vajadzību apzināšana un analīze;
  • regulāra komunikācija ar partneriem, izplatītājiem, starptautiskiem klientiem;
  • partneru projektu vadīšana un koordinēšana, sekošana līdzi to gaitai un atbildības uzņemšanās par to veiksmīgu realizāciju;
  • produkta attīstības veicināšana un radošu priekšlikumu izstrādāšana.

Mūsu prasības:

  • izcilas angļu un latviešu valodas zināšanas (darba valoda 70% angļu valoda);
  • vismaz 3 gadu ilga starptautiskā pārdošanas pieredze tehnoloģiju / IT / SaaS uzņēmumā vai B2B segmentā;
  • interese un/vai izpratne par tehnoloģiskiem un IT procesiem;
  • lieliskas komunikācijas un pārliecināšanas spējas;
  • enerģiskums, mērķtiecīgums un spējas sasniegt augstus mērķus;
  • vēlme iedziļināties klientu vēlmēs un problēmās, spēja piedāvāt risinājumus;
  • spēja produktīvi un patstāvīgi strādāt, organizēt savu darbu un laiku;
  • proaktīva domāšana, spēja pieņemt pamatotus lēmumus un sasniegt rezultātus;
  • prasme un vēlme strādāt komandā.

Lai darbā gribētos ierasties ar prieku, mēs piedāvājam:

  • ikmēneša atalgojumu sākot no 1400,- EUR bruto, atbilstoši Tavām zināšanām un  pieredzei;
  • modernu un mūsdienīgi labiekārtotu biroju ar skatu uz Daugavu, Krasta ielā 44, Rīgā;
  • elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst. 11:00);
  • bezmaksas autostāvvietu pie biroja;
  • apmaksātas siltas un veselīgas pusdienas, kā arī brokastis tiem, kuru rīts ir bijis steidzīgs;
  • iespēju strādāt miksēti (attālināti/klātienē);
  • parūpēties par Tavas veselības aprūpi ar labu veselības apdrošināšanas polisi;
  • iespēju izvēlēties darbam nepieciešamo tehniku un platformu (Linux, Mac vai Windows);
  • sporta kluba karti neierobežotam apmeklējumu skaitam, lai vienmēr būtu labā formā;
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus;
  • apmaksātu dzimšanas dienas brīvdienu;
  • atvilkt elpu ikdienas steigā ar Playstation, novusa vai galda futbola spēli;
  • iespēju pilnveidot zināšanas dažādās apmaksātās konferencēs un semināros.

Gaidīsim Tavu CV un  īpaši pārdomātu motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā norādi savu atbilstību visām izvirzītajām prasībām.

SIA Vendon (40103422387)