Ieteikt

Jaunākais/-ā grāmatvedis/-e

Printful piedāvā apdrukas, uzglabāšanas, grafiskā dizaina, kā arī foto, video un citus pakalpojumus. Uzņēmuma mērķis ir palīdzēt jebkuram interesentam izveidot savu e-komercijas biznesu.

Pirmajos Printful darbības gados finanšu un grāmatvedības komanda sastāvēja tik no diviem kolēģiem, taču šobrīd finanšu komandā ir jau 10 darbinieku. Printful komandas pieaugumu veicina sasvtarpēja uzticēšanās, augsta atbildības izjūta, kā arī precizitāte un mērķtiecība.

Printful ir strauji augošs uzņēmums un komanda — neatlaidīga. Mēs turpinām attīstīties, tāpēc viens no otra sagaidām spēju strauji mācīties un sekmīgi adaptēties. Pievienojoties mūsu komandai kā jaunākajam(-ai) grāmatvedim(-ei), tev būs iespējas mācīties, pilnveidot prasmes, kā arī paplašināt zināšanas par grāmatvedību. Printful komandā tu varēsi augt gan profesionāli, gan kā personība.

Tavi pienākumi:

  • pārbaudīt un grāmatot iesniegtos attaisnojuma dokumentus;
  • grāmatot kreditoru un bankas dokumentus;
  • veikt materiālo vērtību uzskaites (pamatlīdzekļi, krājumi, degvielas tēriņi, u.c.);
  • izrakstīt rēķinus;
  • piedalīties inventarizācijās;
  • asistēt galveno grāmatvedi citos ikdienas darbos.

Mūsu prasības:

  • augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība grāmatvedības, ekonomikas vai finanšu jomā (vai grāmatvedības kursi, profesionālā izglītība);
  • vēlama pieredze līdzīgā amatā;
  • ļoti labas angļu valodas zināšanas;
  • ļoti labas prasmes darbā ar Microsoft Excel;
  • vēlme mācīties, precizitāte, augsta atbildības sajūta, patstāvība un analītiskā domāšana;

Pieredzi darbā ar grāmatvedības sistēmām (Microsoft Dynamics AX prasmes) uzskatīsim par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • bruto atalgojumu 800–1100 eiro mēnesī (atkarīgs no prasmēm un pieredzes);
  • ērtu un mūsdienīgu darba vidi Printful Rīgas birojā (Ojāra Vācieša 6b);
  • paplašināt un apgūt jaunas zināšanas grāmatvedībā;
  • siltas, veselīgas bezmaksas pusdienas;
  • elastīgu dienas sākumu (darbā varēsi ierasties līdz plkst. 11.00);
  • veselības apdrošināšanas polisi;
  • daļēji apmaksātu sporta kluba abonementu;
  • papildu iespējas mācīties (konferences, grāmatas, kursi, mentorings);
  • apmaksātu dzimšanas dienas brīvdienu.

Vēlies pieņemt šo izaicinājumu? Sūti mums savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, kāpēc tieši tu vislabāk iederies Printful komandā!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)