Ieteikt

Atbalsta speciālists/-e

Mapon ir viens no tirgus līderiem GPS izsekošanas un autoparka vadības risinājumos. Mūsu komanda aktīvi strādā pie jauniem un inovatīviem produktiem un pakalpojumiem, sekojot līdzi tirgus tendencēm un klientu vēlmēm un izmantojot modernākos tehnoloģiju risinājumus. Šobrīd izsekojam vairāk nekā 45 000 kustīgu objektu visā pasaulē, tieši tāpēc aicinām komandai pievienoties Atbalsta speciālistu/-i!

Tavi pienākumi:
- dokumentu sagatavošana;
- līgumu veidošana, apstrāde;
- komunikācija ar kolēģiem un klientiem (par norēķiniem un līgumiem);
- rēķinu izrakstīšana, labošana;
- sūtījumu sagatavošana, izsūtīšana;
- iekārtu noliktavas apstrāde;
- debitoru apstrāde un kontrole.

Prasības:
- vēlme un prieks palīdzēt cilvēkiem;
- labas komunikācijas prasmes;
- augstas darba spējas;
- spēja ātri reaģēt;
- vēlme mācīties un pilnveidoties;
- prasme rīkoties ar datoru, dažādiem rīkiem un sistēmām;
- teicamas latviešu, ļoti labas krievu un angļu valodas prasmes;
- spēja koncentrēties stresa situācijās un izdarīt uzticētos darba pienākumus precīzi.

Mēs piedāvājam:
- darba vietu Ojāra Vācieša ielā 6B, Rīgā;
- nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
- bezmaksas pusdienas;
- labu atalgojumu;
- interesantus darba uzdevumus;
- dzimšanas dienas brīvdienu;
- sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumam;
- interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
- profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas.

Gaidīsim Tavu CV un pieteikuma vēstuli, kurā pamato, kāpēc tieši Tu esi labākais/-ā kandidāts/-e.

SIA Mapon (reģ. nr.40003800531)