Klientu atbalsta speciālists/-e grafiskā dizaina jautājumos (attālināti)

Šobrīd meklējam kolēģi, kurš/-a ir gatavs/-a bez gariem ievadiem mesties iekšā jaunos izaicinājumos un kļūt par Klientu atbalsta speciālistu/-i grafiskā dizaina jautājumos.

Šī ir pilnas slodzes attālināta darba pozīcija pēc šāda grafika:

  • svētdiena-ceturtdiena 15:30-24:00 (piektdiena, sestdiena - brīvdienas)

Tavi pienākumi:

  • nodrošināt komunikāciju ar klientiem, konsultēt dažādos dizaina, grafiku apstrādes programmu un failu apstrādes jautājumos
  • izpildīt failu apstrādes darbus un vienkāršus dizaina darbus, izskatīt drukas failus uzņēmuma iekšējā sistēmā
  • Iesaistīties dažādos departamenta attīstības projektos, sagatavot drukas failus uzņēmuma iekšējām vajadzībām
  • iesaistīties dažādos departamenta attīstības projektos, sagatavot drukas failus uzņēmuma iekšējām vajadzībām
  • nodrošināt atbalstu kolēģiem dizaina, failu apstrādes un dizaina jautājumos
  • nodrošināt klientiem teicamu klientu servisu
  • konsultēt un izglītot klientus grafiskā dizaina un failu apstrādes jautājumos

Mūsu prasības:

  • teicama angļu valoda, komunikācijas prasmes
  • ļoti labas iemaņas grafiskā dizaina programmās - Adobe Photoshop, Illustrator
  • spēja strādāt patstāvīgi, adekvāti novērtēt darba apjomu, iekļauties termiņos

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes attālinātu darbu svētdiena-ceturtdiena 15:30-24:00 (pārbaudes laikā pirmdiena - piektdiena, 9:00-17:30)
  • bruto atalgojumu 7,20 eur/stundā;
  • veselības apdrošināšanu un visas sociālās garantijas
  • daļēji apmaksātu sporta kluba abonementu;
  • iespējas mācīties (konferences, grāmatas, kursi, mentorings)
  • dzimšanas dienas brīvdienu

Šai pozīcijai mēs piedāvājam darba līgumu uz noteiktu laiku līdz 2021. gada 19. jūlijam, ar iespēju pagarināt uz nenoteiktu laiku.

Esi gatavs pieņemt šo izaicinājumu? Sūti mums savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, kāpēc tieši tu vislabāk iederies Printful komandā!

Vēlies uzzināt vairāk par Printful? Sāc ar šo video!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr. 40203050078)