Ieteikt

Darba devēja tēla veidošanas speciālists/-e

Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem e-komercijas uzņēmumiem. Vairāk par mums uzzini video, kā arī iepazīsties ar jaunumiem šeit.

Viena no Printful panākumu atslēgam ir darbinieki: šobrīd pasaulē esam jau vairāk nekā 800. Aicinām darbā papildinājumu Printful 300+ cilvēku kolektīvam Latvijā: darba devēja tēla veidošanas speciālistu/-i!

Tavs galvenais pienākums būs veidot un attīstīt Printful kā darba devēja tēlu uzņēmumā un ārpus tā.

Tavi pienākumi:

  • organizēt mārketinga aktivitātes saistībā ar darba devēja tēlu;
  • attīstīt un īstenot idejas, lai veicinātu Printful darba devēja tēla atpazīstamību Latvijā un ārvalstīs;
  • uzturēt uzņēmuma karjeras lapas dažādās platformās u.c.

Mūsu prasības:

  • augstākā izglītība;
  • iepriekšēja pieredze mārketingā un/vai personālvadībā;
  • teicamas angļu valodas zināšanas (mutvārdos un rakstos);
  • ļoti labas datorprasmes;
  • spēja strādāt dinamiskā vidē;
  • pašmotivēta un pašdisciplinēta personība.

Pieredze darba devēja tēla veidošanas speciālista amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • bruto atalgojumu 1200 līdz 2000 EUR mēnesī, atkarībā no pieredzes, izglītības un citām prasmēm;
  • mūsdienīgu un labiekārtotu darba vidi Torņakalnā, Ojāra Vācieša ielā 6b;
  • siltas bezmaksas pusdienas;
  • veselības apdrošināšanas polisi;
  • elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst. 11.00);
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • sporta kluba abonementu neierobežotam apmeklējumam;
  • interesantus komandas pasākumus,

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, kāpēc esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)