Ieteikt

Partnermārketinga (affiliate) projektu vadītājs/-a

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Printful partnermārketinga programma ir viens no senākajiem uzņēmuma mārketinga kanāliem, tā pastāvēšanas laikā partneri nopelnījuši gandrīz 600 000 dolāru. Mēs meklējam partnermārketinga jeb affiliate projektu vadītāju, lai turpinātu stiprināt attiecības ar mūsu partneriem.

Tavi pienākumi:

  • veidot attiecības ar jauniem un esošiem sadarbības partneriem;
  • sekot līdzi partneru aktivitātēm, vērtēt pieteikumus programmai, sazināties ar partneriem, apstrādāt maksājumus, pārbaudīt normatīvo informāciju;
  • pilnveidot Printful partnermārketinga programmu (uzlabot biedru piesaisti un noturēšanu, kā arī mārketinga aktivitātes, piem., reklāmas kampaņas un īpašos piedāvājumus);
  • ieviest, analizēt un uzlabot partnermārketinga kampaņas dažādās platformās;
  • sadarboties ar citām Printful nodaļām;
  • pētīt partnermārketinga tendences un pielāgot tās Printful vajadzībām.

Mūsu prasības:

  • vēlama iepriekšēja pieredze partnermārketingā vai e-komercijā;
  • analītiska un uz detaļām vērsta personība;
  • spēja strādāt dinamiskā vidē un risināt dažādas problēmsituācijas;
  • prasme plānot laiku un darba uzdevumus;
  • izcilas angļu valodas zināšanas (mutvārdu un rakstiskās).

Par priekšrocību uzskatīsim:

  • zināšanas par pārdošanas CRM sistēmām, traffic programmām, SEO;
  • pieredzi ar partnermārketingu (sevišķi high-touch modeli un direct response kampaņām);
  • pieredzi darbā ar Google Analytics vai līdzvērtīgu rīku.

Mēs piedāvājam:

  • konkurētspējīgu atalgojumu, sākot no 1000 - 2000 Eiro bruto mēnesī (viss atkarīgs no tavām zināšanām, prasmēm un līdzšinējās pieredzes);
  • iespēju izvēlēties savu datortehniku un operētājsistēmu – var strādāt Windows, Linux vai Mac vidē;
  • bezmaksas siltas un veselīgas pusdienas;
  • elastīgu darba dienas sākumu — darbā varēsi ierasties līdz plkst. 11.00;
  • veselības apdrošināšanu, visas sociālās garantijas;
  • iespējas mācīties (konferences, grāmatas, kursi, mentorings);
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • darbu, kas var ietvert komandējumus uz ASV.

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti savu CV un motivācijas vēstuli, kurā pamato, kāpēc esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e, aprakstot savu kompetenču atbilstību prasībām un pienākumiem!

AS Printful Latvia (Reģ.nr. 40203050078)