Ieteikt

Saimniecības pārziņa asistents/-e

Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem e-komercijas uzņēmumiem.

Printful komandu veido vairāk nekā 600 darbinieki visā pasaulē (250+ Latvijā, 350+ ASV, Meksikā un Barselonā). Nesen atvērām otro biroju Eiropā – Barselonā – un paplašinājām mūsu Eiropas ražotni, pārvācoties uz jaunām telpām Lidostas parkā

Mūsu komanda strauji aug, tāpēc meklējam jaunu kolēģi - saimniecības pārziņa asistentu/-i.

Tava darba vieta:
Ojāra Vācieša iela 6b, Rīga un Printful ražotne Lidostas Parkā, Mārupē

Tavi pienākumi:

  • saņemt, izvērtēt un organizēt dažādus saimnieciskos jautājumus;
  • veikt nelielus remontdarbus;
  • uzņemties atbildību par saimnieciskajām lietām;
  • asistēt saimniecisko projektu vadītājam dažādos saimnieciskajos projektos.

Mūsu prasības:

  • ar saimniecisko darbu veikšanas iemaņas un ķēriens uz lielu un mazu remontdarbu apsekošanu;
  • vēlme mācīties un apgūt jaunas lietas;
  • kārtību, precizitāti un darbu mīloša personība;
  • pašorganizēta personībai ar augstām laika un darbu plānošanas spējām;
  • labas datorprasmes;
  • angļu valodas un krievu valodas zināšanas (vēlamas);
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.
  • vēlama iepriekšēja pieredze dažādos apsaimniekošanas projektos (piemēram, apkures pieslēgšana, žalūziju izvēle un ierīkošanas organizēšana).

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu 850-1200 eiro bruto mēnesī (viss atkarīgs no tavām zināšanām, prasmēm un līdzšinējās pieredzes);
  • bezmaksas siltas un veselīgas pusdienas;
  • elastīgu darba dienas sākumu — darbā varēsi ierasties līdz plkst. 11.00;
  • veselības apdrošināšanas polisi;
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • sporta kluba un baseina abonementu;
  • citas Printful darbinieku priekšrocības.

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti CV un nelielu pieteikuma vēstuli, kurā pamato, balstoties uz minētajiem pienākumiem un prasībām, kāpēc tieši tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e!

AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)