Ieteikt

Jaunākais projektu vadītājs/-a

Viens no jaunākajiem Draugiem Group uzņēmumiem Fast Brands meklē papildspēkus!

Šī ir lieliska iespēja lēkt iekšā plašajā E–komercijas pasaulē, jo Fast Brands galvenais fokuss ir pārdošana. Un ne jau vienkārši pārdošana, bet gan produktu pārdošana lielākajā pasaules interneta veikalā – Amazon. Tas nav viss - mūsu nākotnes ambīcijas sniedzas vēl tālāk…..Tev būs lieliska iespēja strādāt arī pie jaunu produktu izstrādes no A-Z, kā arī pie citu E-komercijas platformu apgūšanas.

Iepriekšēja pieredze nav nepieciešama. Jā, mēs esam uzņēmums, kurā pirmo pieredzi iespējams iegūt arī bez iepriekšējas pieredzes.

Svarīgākās prasības ir:

  • spēja ātri apgūt un uzķert jaunas lietas;
  • vēlme eksperimentēt;
  • izrādīt iniciatīvu un droši prezentēt jebkuras jaunās idejas, kas radīsies visa procesa laikā, jo Fast Brands ir PAR iniciatīvu un eksperimentiem :)

SIA Fast Brands Latvia dibināts 2018. gadā ar mērķi palīdzēt ikvienam zīmolam nokļūt Amazon, gan Eiropā, gan ASV, gan arī Japānā un citās valstīs, kur pieejama Amazon platforma. Ar mūsu pieredzi un zināšanām esam palīdzējuši jau vairāk nekā 30 lielākiem un mazākiem Latvijas uzņēmumiem palielināt savu produkta pārdošanas apjomus, atklājot jaunus klientus visā pasaulē.

Pievienojies un kļūsti par svarīgu daļu no jauna, ambicioza un strauji augoša Draugiem Group uzņēmuma ar lieliskām izaugsmes iespējām nākotnē un piesakies Jaunākā projektu vadītāja/-as vakancei!

Tavi pienākumi būs:

  • darbs ar Amazon platformām un datu apkopošanu (neuztraucies - visu iemācīsim);
  • jaunu klientu piesaiste un darbs pie esošo klientu projektiem;
  • jaunu produktu izpēte, izstrāde un virzīšana Amazon un citās E-komercijas platformās;
  • dažādu citu eksperimentālu E-komercijas projektu vadība (sākot no ideju “prāta vētrām”, līdz to realizācijai, piemēram, produktu izplatīšana “Target” un “Walmart”, vai pavisam jauna produkta izstrāde).

Mēs sagaidām, ka:

  • Tev interesē E-komercijas industrija,
  • Tu esi apķērīgs,
  • Tev ir lieliskas latviešu un angļu valodas zināšanas,
  • Tu nebaidies no starptautiska līmeņa komunikācijas.

Mēs piedāvājam:

  • iespēju realizēt savu potenciālu un apgūt jaunas un vērtīgas zināšanas par Amazon un E-komercijas industriju;
  • modernu un labiekārtotu biroju ar skatu uz Daugavu, Krasta ielā 44, Rīgā (ar iespēju strādāt arī attālināti);
  • apmaksātas siltas un veselīgas pusdienas birojā;
  • pēc pārbaudes laika parūpēsimies par labu veselības apdrošināšanas polisi;
  • elastīgu darba dienas sākumu (uzsāc savu darba dienu līdz plkst. 11:00);
  • nepieciešamos resursus mācībām un darba uzdevumu izpildei;
  • iespējas mācīties (konferences, grāmatas, kursi, mentorings);
  • komandas saliedēšanās pasākumus;
  • sīkums, bet patīkami - apmaksātu dzimšanas dienas brīvdienu;
  • ikmēneša atalgojumu no 1000-1400 EUR bruto (viss atkarīgs, vai esi iesācējs vai jau nes līdzi pieredzes bagāžu)

Gaidīsim Tavu CV un īpaši pārdomātu motivācijas vēstuli, kurā norādi atbilstību mūsu izvirzītajām prasībām un Tavu nevaldāmo interesi par E-komerciju!

SIA Fast Brands Latvia (40203177694)