Ieteikt

Finanšu direktors/-e

Mapon ir viens no tirgus līderiem GPS izsekošanas un autoparka vadības risinājumos. Mūsu komanda aktīvi strādā pie jauniem un inovatīviem produktiem un pakalpojumiem, sekojot līdzi tirgus tendencēm un klientu vēlmēm.

Aicinām komandai pievienoties finanšu direktoru (-i), kurš/-a vēlas iesaistīties uzņēmuma finanšu pārvaldībā.

Tavi pienākumi:

- izstrādāt uzņēmuma finansiālās darbības stratēģiju;

- organizēt finanšu plānošanu uzņēmuma ārvalstu filiālēs (Somija, Spānija, Igaunija u.c.);

- izstrādāt atalgojuma, preču un pakalpojumu pašizmaksas, kā arī citus norēķinu modeļus;

- sagatavot un kontrolēt budžetu;

- plānot naudas plūsmu un finanšu rezultātus;

- vadīt finanšu plānošanas un analīzes darbu;

- piedalīties biznesa plānošanā;

- ​analītisko atskaišu sagatavošana (regulāro un pēc pieprasījuma).

Mūsu prasības:

-    augstākā izglītība ekonomikā, finansēs vai biznesa vadībā;

-    vismaz 3 gadu pieredze iestādes finanšu plānošanā un kontrolē;

-    pieredze projektu vadībā;

-    labas grāmatvedības zināšanas un pieredze budžeta un naudas plūsmas sastādīšanā;

-    teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas;

-    teicamas MS Excel zināšanas (VLOOKUP, Pivot Tables);

-    vēlamas zināšanas un pieredze darbā ar grāmatvedības programmu “Tildes Jumis”;

-    stratēģiskā un biznesa domāšana, spēja analītiski domāt;

-    augsta atbildības izjūta, precizitāte darba uzdevumu izpildē.

Mēs piedāvājam:

- ikmēneša atalgojumu sākot no EUR 3000,- bruto (atbilstoši Tavām zināšanām un iepriekšējai pieredzei);

- veselības apdrošināšanas polisi;

- sporta kluba karti neierobežotam apmeklējumu skaitam;

- apmaksātu dzimšanas dienas brīvdienu;

- modernu un mūsdienīgi labiekārtotu biroju Krasta ielā 44, Rīgā;

- elastīgu darba dienas sākumu (ierašānās līdz plkst. 11:00);

- bezmaksas autostāvvietu pie biroja;

- bezmaksas siltas un veselīgas pusdienas;

- iespēju pilnveidot zināšanas dažādās apmaksātās konferencēs un semināros;

- dinamiskus un aizraujošus darba pienākumus - nekādas rutīnas.

    Lūdzu sagatavo īpaši pārdomātu motivācijas vēstuli, kurā norādi savu atbilstību visām izvirzītajām prasībām, un kopā ar CV sūti mums!

    SIA Mapon (Reģ.nr. 40003800531)