Ieteikt

Klientu pieredzes mārketinga speciālists/-e

Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem e-komercijas uzņēmumiem. Vairāk par mums uzzini video, kā arī iepazīsties ar jaunumiem šeit.

Meklējam mārketinga komandas papildinājumu – klientu pieredzes mārketinga speciālistu. Tavs uzdevums būs panākt, lai potenciālie klienti kļūst par Printful lietotājiem, veidojot viņu pieredzei atbilstošas e-pasta u.c. mārketinga kampaņas.

Tavi pienākumi:

  • Izveidot Printful interesentu vērtēšanas (lead scoring) sistēmu, definējot, kur potenciāli klienti saskaras ar mūsu zīmolu un pakalpojumiem (touchpoints)
  • Izmantot Printful datus, lai veidotu automātiskas e-pastu u.c. mārketinga kampaņas dažādām interesentu grupām
  • Optimizēt kampaņas, veikt A/B testus un atskaites
  • Sadarboties ar mārketinga, pārdošanas un citām Printful komandām, lai uzlabotu attiecību mārketinga procesus un radītu jaunas idejas

    Mūsu prasības:

    • Pieredze potenciālo klientu piesaistē (lead generation) un vadīšanā, kā arī klientu pieredzes kartēšanā (customer journey mapping);
    • Pieredze, lietojot e-pasta, mārketinga automatizācijas u.c ekomercijas rīkus;
    • Augsta pašdisciplīna, izcilas laika plānošanas un analītiskās prasmes;
    • Pamatzināšanas HTML;
    • Radošums dažādu problēmu risināšanā;
    • Izcilas angļu valodas zināšanas (mutvārdos un rakstos).

    Mēs piedāvājam:

    • Bruto atalgojumu 1200 līdz 2000 EUR mēnesī, atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
    • Profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas;
    • Modernu un labiekārtotu darba vidi Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 6b;
    • Elastīgu darba dienas sākumu (ierodies darbā līdz plkst. 11.00);
    • Iespēju izvēlēties nepieciešamos resursus Tavu darba uzdevumu izpildei;
    • Brīvdienu Tavā dzimšanas dienā;
    • Siltas, garšīgas bezmaksas pusdienas katru dienu;
    • Interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
    • Sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumu skaitam;
    • Veselības apdrošināšanas polisi.

    Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e!

    AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)