Ieteikt

E-pasta mārketinga speciālists/-e

Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem e-komercijas uzņēmumiem. Vairāk par mums uzzini video, kā arī iepazīsties ar jaunumiem šeit.

Meklējam e-pasta mārketinga speciālistu – kolēģi, kas saprot klienta pieredzes līkločus un ar prieku nododas digitāliem eksperimentiem!

Tavs galvenais pienākums būs veidot automātiskus e-pastus (gan transakcijas, gan reklāmas) un e-pastu trigerus visam klienta ceļam (customer journey), kā arī palīdzēt Printful mārketinga komandai ar e-pastu saistītos jautājumos.

Mēs piedāvājam:

  • Bruto atalgojumu 1200 līdz 2000 EUR mēnesī, atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm
  • Profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas
  • Modernu un labiekārtotu darba vidi Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 6b
  • Elastīgu darba dienas sākumu (ierodies darbā līdz plkst. 11.00)
  • Iespēju izvēlēties nepieciešamos resursus Tavu darba uzdevumu izpildei
  • Brīvdienu Tavā dzimšanas dienā
  • Siltas, garšīgas bezmaksas pusdienas katru dienu
  • Interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas
  • Sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumu skaitam
  • Veselības apdrošināšanas polisi

Tavi pienākumi:

  • Uzturēt un uzraudzīt e-pastu piegādājamību
  • Izmantot Printful datus, lai veidotu automātiskas e-pastu u.c. mārketinga kampaņas dažādām interesentu un klientu grupām
  • Optimizēt kampaņas, veikt A/B testus un atskaites
  • Sadarboties ar mārketinga, pārdošanas un citām Printful komandām, lai uzlabotu attiecību mārketinga procesus un radītu jaunas idejas

    Mūsu prasības:

    • Pieredze potenciālo klientu piesaistē (lead generation) un vadīšanā, kā arī klientu pieredzes kartēšanā (customer journey mapping)
    • Pieredze, lietojot e-pasta, mārketinga automatizācijas u.c ekomercijas rīkus
    • Augsta pašdisciplīna, izcilas laika plānošanas un analītiskās prasmes
    • Pamatzināšanas HTML
    • Radošums dažādu problēmu risināšanā
    • Izcilas angļu valodas zināšanas (mutvārdos un rakstos)

    Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e!

    AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)