Ieteikt

IT projektu vadītājs/-a Vendon

Draugiem Group uzņēmums Vendon nodarbojas ar tirdzniecības automātu uzraudzības un maksājumu risinājumu izstrādi.

Mēs projektējam un ražojam savas GSM uzraudzības iekārtas, gan arī programmējam sistēmu, kurā klienti seko līdzi savām iekārtām - vai tās spēj pārdot produktus, ja nespēj, tad kas tām ir salūzis, kā arī, kad tās ir nepieciešams uzpildīt ar jauniem produktiem.

Tā kā augam un attīstāmies, aicinām komandā IT projektu vadītāju. Ja esi gatavs/-a jauniem izaicinājumiem - piesakies!

Tavi pienākumi:

- IoT projektu realizācija no idejas līdz gala rezultātam;
- programmētāju darbu organizēšana, pēc nepieciešamības, ārējo resursu piesaistīšana (dizaineri, tulkotāji utt.);
- sadarbība ar uzņēmuma izplatītājiem un partneriem;
- tehniskā atbalsta koordinēšana.

Mēs piedāvājam:
- nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
- labu atalgojumu un interesantus darba uzdevumus;
- darbu starptautiskā uzņēmumā;
- visas Draugiem Group darbinieku privilēģijas (veselības apdrošināšana, pusdienas birojā, sporta zāles abonementus, pasākumu biļetes u.c.);
- darbu, kas var ietvert komandējumus ārpus Latvijas.

Mūsu prasības:
- pieredze IT vai/un IoT projektu vadībā;
- prasme strādāt ar cilvēkiem, vadīt komandu;
- ļoti labas angļu valodas zināšanas (darba valodas - angļu un latviešu);
- spēja pieņemt patstāvīgus lēmumus;
- spēja ātri un kvalitatīvi strādāt ar lielu informācijas apjomu;
- atbildīga personība;
- pieredze vai priekštats par kādu no projektu vadības rīkiem (Teamgantt, TeamWork, Jira, Basecamp vai tml.)

Gaidīsim Tavu CV un  īpaši pārdomātu motivācijas vēstuli, kurā norādi savu atbilstību visām izvirzītajām prasībām.