Ieteikt

Vecākais/-ā personāla speciālists/-e

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Mūsu darba vide ir dinamiska un strauji augoša arī komandas ziņā - ja Tev patīk rūpēties par kolēģiem, tad pievienojies Printful komandai kā vecākais/-ā personāla speciālists/-e!

Tavi pienākumi:

  • piedalīties personāla vadības procesos;
  • piedalīties uzņēmuma kultūras veidošanā un realizēšanā (onboarding, teambuilding);
  • organizēt atlases procesus (arī starptautiski);
  • iesaistīties darbinieku izaugsmes plānošanā (novērtēšanas sarunas, talantu vadība, exit intervijas);
  • organizēt dažādu uzņēmuma politiku izstrādi;
  • realizēt pārmaiņu procesus uzņēmumā;.
  • nepieciešamības gadījumā aizvietot kolēģus (atlases speciālistu, personāla vadītāju u.c.).

Mūsu prasības:

  • vismaz 2 gadu pieredze personāla speciālista amatā;
  • augstākā izglītība personāla vadībā vai tai pielīdzināmā jomā;
  • pieredze pārmaiņu vadības procesos;
  • pieredze izstrādājot dažādas iekšējās politikas starptautiski;
  • loģiskā domāšana, precizitāte, augsta atbildības sajūta, sistemātiskums;
  • prasme organizēt savu darbu, strādāt patstāvīgi;
  • gatavība doties komandējumos;
  • teicamas angļu valodas zināšanas.

Tava priekšrocība būs, ja Tava darba pieredze ir bijusi saistīta starptautiskām publiskām kompānijām.

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu 1500 - 2500 eiro bruto mēnesī, atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
  • profesionālus izaicinājumus un izaugsmes/mācību iespējas;
  • mūsdienīgu un labiekārtotu biroju Torņakalnā, Ojāra Vācieša ielā 6b;
  • siltas, bezmaksas pusdienas;
  • elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst. 11.00);
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • veselības apdrošināšanas polisi (zobārstniecība, masāža, optika);
  • sporta klubu karti neierobežotam apmeklējumam;
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
  • darbu, kas ietver komandējumus.

Gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e, izvērtējot savu kompetenču atbilstību prasībām un pienākumiem!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)