Ieteikt

Palīgstrādnieks/-ce

Draugiem Group ir tehnoloģiju start-up, kas atrodas Latvijā, un kura biroji ir ne vien Kalifornijā, bet arī Ziemeļkarolīnā un Barselonā. Starptautiskā Draugiem Group komanda 350 cilvēku sastāvā ir radījusi 10 pasaules līmeņa uzņēmumus. Draudzīgajā komandā aicina jaunu kolēģi palīgstrādnieka/-ces amatā, kurš/-a palīdzēs ikdienā uzturēt biroja teritoriju atbilstošā kārtībā.

Pienākumi:
- Draugiem Group biroja teritorijas uzkopšana (sētnieka/-ces pienākumi);
- biroja labiekārtošanas darbi;
- saimniecisko darbu veikšana (skrūvēšana, labošana, utml.).

Prasības:
- B kategorijas vadītāja apliecība;
- kārtību mīloša personība;
- pieredze uzkopšanas darbu veikšanā;​
- prasme rīkoties ar darba instrumentiem (skrūvgriezis,zāles pļāvējs utml.);​
- enerģija, aktivitāte un čaklums;​
- pašorganizēta personība.

Piedāvājam:
- nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
- stabilu atalgojumu un visas sociālās garantijas;
- Draugiem Group uzņēmumu darbinieka privilēģijas (veselības apdrošināšanas polise, bezmaksas pusdienas darba vietā, u.c.);

Piesakies, sūtot savu CV un motivācijas vēstuli!

Idea Bits Latvia (Reģ.nr. 44103045166)