Ieteikt

iOS programmētājs/-a

Draugiem Group pieredzes bagātākais uzņēmums - sociālais portāls draugiem.lv  - savai komandai aicina pievienoties iOS programmētāju.

Tava enerģija un kompetences būs nepieciešamas modernas sociālā tīkla draugiem.lv iOS lietotnes izstrādei, izmantojot Swift un Objective-C programmēšanas valodas, būvējot skatus ar Texture sistēmu, un eksperimentiem ar jaunām tehnoloģijām kā fastlane.

Tavi pienākumi:
- izstrādāt un uzturēt portāla draugiem.lv iOS aplikāciju;
- sekot līdzi un izpētīt jaunākās tendences iOS tehnoloģijās, piedāvājot jaunus risinājumus un uzlabojumus.

Mūsu prasības:
- pieredze iOS aplikāciju izstrādē, izmantojot dažādus iOS piedāvātos SDK;
- iemaņas vai vēlme mācīties Swift programmēšanas valodu;
- vēlama pieredze skatu izstrādē ar Texture;
- izpratne par iOS lietotāja saskarni (UI), Apple dizaina vadlīnijām un spēja iedziļināties dizaina detaļās;
- zināšanas par tipiskām multi-threading problēmām/situācijām un asinhronu programmēšanu;
- pamata zināšanas Git versiju kontroles sistēmā;
- spēja strādāt patstāvīgi, iekļauties komandā, kā arī prognozēt un ievērot termiņus.

Mēs piedāvājam:
- nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
- bezmaksas pusdienas birojā;
- labu atalgojumu;
- interesantus darba uzdevumus;
- elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst.11.00);
- dzimšanas dienas brīvdienu;
- bezmaksas sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumam (ir arī sava hokeja komanda);
- pasākumu un koncertu biļetes;
- interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
- profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas.

Gaidām Tavu CV un motivācijas vēstuli ar pievienotu izstrādāto aplikāciju portfolio.

SIA Draugiem (Reģ.nr. 44103045166)