Ieteikt

IT projektu vadītāju (norēķinu/maksājumu komandā)

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt globālu e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto, video, klientu apkalpošanas un mārketinga pakalpojumus.

Printful ir strauji augošs uzņēmums un mūsu komanda—neatlaidīga. Mēs turpinām attīstīties, tāpēc viens no otra sagaidām spēju strauji mācīties un sekmīgi adaptēties. Mūsu mērķi ir lieli, tādēļ meklējam jaunu kolēģi – IT projektu vadītāju (norēķinu/maksājumu komandā), kurš/-a nebaidās no izaicinājumiem.

Tavi pienākumi:

  • realizēt Printful IT projektus no idejas līdz gala rezultātam
  • palīdzēt citiem IT projektu vadītājiem
  • koordinēt projektā iesaistīto programmētāju, dizaineru un satura mārketinga speciālistu darbu
  • sadarboties ar citiem departamentiem (pārdošanas, finanšu, mārketinga u.c.)
  • koordinēt atlaižu un cenu sistēmu pilnveidošanu, veidojot jaunus rīkus un procesus

Mūsu prasības:

  • izpratne par biznesa finanšu un analītikas procesiem
  • vēlamas zināšanas vai iepriekšēja pieredze/izglītība finanšu/analītikas jomā
  • prasme strādāt komandā un sadarboties ar cilvēkiem
  • labas angļu valodas zināšanas
  • priekšstats par kādu no projektu vadības rīkiem un metodoloģijām (Basecamp, Jira, Asana, Teamgantt vai tml.)

Mēs piedāvājam:

  • mēnešalgu no 2000 līdz 4000 eiro (bruto), atkarībā no iepriekšējās pieredzes un izglītības
  • nepieciešamos resursus darba veikšanai
  • elastīgu darba dienas sākumu (darbā varēsi ierasties līdz plkst. 11.00)
  • dzimšanas dienas brīvdienu
  • sporta kluba abonementu
  • siltas, veselīgas bezmaksas pusdienas
  • veselības apdrošināšanu
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas un neaizmirstamas ballītes

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti mums savu CV un motivācijas vēstuli, kurā pamato, kāpēc esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e, izvērtējot savu kompetenču atbilstību prasībām un pienākumiem.

AS Printful Latvia (Reģ.nr. 40203050078)