Ieteikt

Vecākais/-ā testētājs/-a

Printful nodrošina pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Pašos pamatos mēs esam IT uzņēmums ar sarežģītu sistēmu — mēs veidojam funkcijām bagātus lietotāju interfeisus, kā arī izstrādājam kodu, kas sūta failus uz drukas iekārtām otrā pasaules malā. Mūsu komandu veido vairāk nekā 700 darbinieku visā pasaulē (300+ Latvijā, 400+ ASV, Meksikā un Barselonā). Nesen atvērām otro biroju Eiropā – Barselonā un paplašinājām mūsu Eiropas ražotni, pārvācoties uz jaunām telpām Lidostas parkā.

Meklējam jaunu kolēģi — Vecāko testētāju, kurš/-a ikdienā vadīs un iedvesmos mūsu testētāju komandu.

Tavi pienākumi:

  • organizēt un plānot Printful testētāju komandas darba ikdienu un uzdevumus;
  • attīstīt dažādus testēšanas procesus un procedūras;
  • testēt informācijas sistēmas;
  • rakstīt automātiskos akcepttestus.

Mēs piedāvājam:

  • konkurētspējīgu atalgojumu 1800—2500 eiro bruto mēnesī (viss atkarīgs no tavām zināšanām, prasmēm un līdzšinējās pieredzes);
  • iespēju izvēlēties savu datortehniku un operētājsistēmu – var strādāt Windows, Linux vai Mac vidē;
  • bezmaksas siltas un veselīgas pusdienas darba vietā;
  • elastīgu darba dienas sākumu — darbā varēsi ierasties līdz plkst. 11.00;
  • veselības apdrošināšanas polisi;
  • iespējas mācīties (konferences, grāmatas, kursi, mentorings);
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • sporta kluba un baseina abonementu.

Mūsu prasības:

  • interese un spēja atrast kļūdas programmatūrā;
  • vismaz 1 gada pieredze testētāja pozīcijā;
  • zināšanas par programmatūras testēšanas metodoloģijām, procesiem un rīkiem;
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta par paveikto;
  • prasme strādāt komandā, labas saskarsmes un komunikācijas iemaņas;
  • labas angļu valodas zināšanas.

Iepriekšēja pieredze kā testētāju komandas vadītājam/-ai tiks uzskatīta par priekšrocību.

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti savu CV un motivācijas vēstuli, kurā pamato, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)