Ieteikt

UX tekstu sastādītājs/-a (angļu valodā)

Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem e-komercijas uzņēmumiem. Vairāk par mums uzzini video, kā arī iepazīsties ar jaunumiem šeit.

Mūsu komandu veido vairāk nekā 600 darbinieki visā pasaulē (250+ Latvijā, 350+ ASV, Meksikā un Barselonā). Nesen atvērām otro biroju Eiropā – Barselonā – un paplašinājām mūsu Eiropas ražotni, pārvācoties uz jaunām telpām Lidostas parkā

Lai sasniegtu savus mērķus, Printful klientiem mūsu saskarnē jājūtas kā mājās. Tavs pienākums būs atrast īstos vārdus, lai klienti spētu bez grūtībām izpildīt saskarnes uzdevumus.

Iemācīties runāt Printfuliski var vien sarunājoties ar citiem valodas pratējiem, tāpēc darba dienu pavadīsi, sadarbojoties ar pārējām Printful komandām.

Tavi pienākumi:

  • Izskaidrot sarežģītas lietas pēc iespējams vienkāršāk, ievērojot mūsu terminoloģiju un zīmola valodu
  • Sastādīt garus un īus tekstus Printful saskarnēs (mērķlapas, rīku padomi (tooltips), pogu, funkciju un navigācijas elementu nosaukumi u.c.)
  • Sadarboties ar projektu vadītājiem, produktu izstrādes speciālistiem, dizaineriem, programmētājiem, mārketinga speciālistiem, klientu apkalpošanas speciālistiem un citām Printful komandām
  • Ieteikt labojumus publicētajos Printful saskarsnes tekstos

Mūsu prasības:

  • Pieredze vismaz vienā no šīm jomām:
    • Tekstveide (augstākā izglītība angļu filoloģijā, mārketingā vai komunikācijā un/vai pieredze tekstveidē)
    • UX/UI dizains (izglītība vai pieredze)
  • Izcila valodas izjūta, vērīgums un asa uztvere
  • Spēcīgas angļu valodas gramatikas un pareizrakstības zināšanas
  • Izpratne par tehnoloģijām, dizainu un lietotāju uzvedību
  • Attīstīta loģiskā un kritiskā domāšana
  • Teicama prasme sniegt un saņemt kritiku
  • Spēja efektīvi plānot laiku
  • Atvērtība un labas komunikācijas iemaņas
  • Prieks strādāt gan patstāvīgi, gan komandā

Mēs piedāvājam:

  • darbu starptautiskā un strauji augošā uzņēmumā
  • konkurētspējīgu atalgojumu 1000-1700 eiro bruto mēnesī (viss atkarīgs no tavām zināšanām, prasmēm un līdzšinējās pieredzes)
  • iespēju izvēlēties savu datortehniku un operētājsistēmu – var strādāt Windows, Linux vai Mac vidē
  • bezmaksas siltas un veselīgas pusdienas
  • elastīgu darba dienas sākumu — darbā varēsi ierasties līdz plkst. 11.00
  • veselības apdrošināšanu, visas sociālās garantijas
  • iespējas mācīties (konferences, grāmatas, kursi, mentorings)
  • dzimšanas dienas brīvdienu
  • sporta kluba un baseina abonementu
  • citas Printful darbinieku priekšrocības.

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, balstoties uz minētajiem pienākumiem un prasībām, kāpēc tieši tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e! Lūgums pievienot nelielu izlasi ar saviem labākajiem rakstu darbiem.

AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)