Ieteikt

Satura mārketinga komandas vadītājs/-a

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Ja esi gatavs/-a sasniegt augstus mērķus, un nebaidies no izaicinājumiem, - pievienojies komandai kā projektu vadītājs/ -a mārketinga komandā!

Tavi pienākumi:

  • vadīt starptautisku satura mārketinga komandu, palīdzot Printful ieiet jaunos valodu tirgos;
  • veikt pilna cikla projektu vadītāja funkcijas no idejas izstrādes līdz realizācijai un rezultātu analīzei;

Mēs piedāvājam:

  • darbu mūsdienīgā birojā Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 6b;
  • elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst.11.00);
  • iespēju gūt lielisku pieredzi un interesantus darba uzdevumus;
  • iespēju augt un attīstīties kopā ar uzņēmumu;
  • labu atalgojumu - sākot no 1500 Eiro bruto mēnesī (atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm), visas sociālās un veselības apdrošināšanas garantijas;
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus;
  • darbu, kas var ietvert komandējumus uz ASV;
  • birojā bezmaksas autostāvvietu, bezmaksas pusdienas, kā arī neierobežotu sporta klubu abonementu un citas privilēģijas.

Mūsu prasības:

  • izcilas angļu valodas zināšanas;
  • pieredze ar satura mārketingu;
  • pieredze projektu vadīšanā un spēja pieņemt pamatotus lēmumus;
  • izpratne par biznesa procesiem;
  • spēja orientēties uz klienta vēlmēm, piedāvāt risinājumu un spēja sasniegt rezultātu;
  • prasme strādāt ar cilvēkiem, vadīt komandu;
  • UX zināšanas un pieredze;
  • enerģija un produktīva aktivitāte.

Par priekšrocību uzskatīsim spāņu, vācu, franču vai japāņu valodas zināšanas.

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, balstoties uz definētajiem pienākumiem un prasībām, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e!

AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)