Ieteikt

Elektronikas tehniķis/-e (prakse) Mapon

Mapon ir uzņēmums, kas nodarbojas ar autotransporta vadības sistēmu izstrādi. Mēs gan projektējam un ražojam savas GPS/GPRS izsekošanas iekārtas, gan arī programmējam sistēmu, kurā klienti seko līdzi savam autoparkam. Mēs labprāt komandā uzņemtu praktikantu/-i elektronikas tehniķi.

Tavi pienākumi:
- elektronikas plašu lodēšana un remonts;
- līdzdalība montāžas darbos un iekārtu salikšanā;
- asistēt plašu projektēšanā;
- ražošanas procesu nodrošināšana;
- komponenšu sagāde.

Mēs piedāvājam:
- prakses vietu vienā no lielākajiem Draugiem Group uzņēmumiem Mapon;
- iespēju mācīties no nozares labākajiem speciālistiem;
- apmācību lodēšanā un komplektēšanā;
- iespēju attīstīt izpratni par elektronikas iekārtu darbības principiem, kā arī izstrādes un ražošanas procesiem;
- lieliski pavadītu laiku.

Mūsu prasības:
- komunikabla, atvērta un mērķtiecīga personība;
- vēlme mācīties;
- vēlēšanās arī iegūtās zināšanas pielietot;
- pieredze darbā ar lodāmuru;
- vēlams atpazīt elektronikas komponentes;
- elektronika kā hobijs tiks uzskatīta par priekšrocību.

NB! Sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem.
SIA Mapon (Reģ.nr. 40003800531)